Zamalek SC 1 - 1 El Gouna FC — rezultat
23.09.2025 17:00 • Egipat - Premier liga
Mečevi iz lige Egipat - Premier liga
Tabele Egipat - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 2.5 | 18 |
| 2 | Al Ahly | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.3 | 16 |
| 3 | Zamalek SC | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 13 |
| 4 | Al Ittihad | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 13 |
| 5 | Future FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 7 | National Bank of Egypt | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 9 |
| 8 | El Mokawloon | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 9 | Petrojet | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Masr | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Olympic El Qanah | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2 | 7 |
| 12 | AL Masry | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 7 |
| 13 | Smouha SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1 | 7 |
| 14 | El Geish | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 7 |
| 15 | Wadi Degla | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 6 |
| 16 | Asyut Petrol | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 17 | Enppi | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 4 |
| 18 | Abu Qair Semad | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 10 | -8 | 2 | 3 |
| 19 | El Gouna FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | -9 | 1.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 3 | Future FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 9 |
| 4 | Zamalek SC | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 5 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 6 | National Bank of Egypt | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 7 | Al Ittihad | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 4 |
| 9 | Smouha SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 10 | Olympic El Qanah | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Masr | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 12 | El Geish | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 13 | AL Masry | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 14 | Enppi | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 15 | Abu Qair Semad | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | El Mokawloon | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Wadi Degla | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Asyut Petrol | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 2.3 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 3 | Al Ittihad | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 7 |
| 4 | Zamalek SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | El Mokawloon | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 6 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 6 |
| 7 | Masr | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 8 | Wadi Degla | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Future FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Olympic El Qanah | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | AL Masry | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 13 | Asyut Petrol | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 14 | El Geish | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 15 | Smouha SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 16 | National Bank of Egypt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 17 | Enppi | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 20 | Abu Qair Semad | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
Zamalek SC Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2025 | Ismaily SC | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 13.09.2025 | AL Masry | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 31.08.2025 | Wadi Degla | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 26.08.2025 | Pharco | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 21.08.2025 | Future FC | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 16.08.2025 | AL Mokawloon | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.08.2025 | Ceramica Cleopatra | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 05.06.2025 | Pyramids FC | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 31.05.2025 | Pharco | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 24.05.2025 | Petrojet | A | 1-3 (1-1) | P | O |
El Gouna FC Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2025 | Petrojet | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 13.09.2025 | Haras El Hodood | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 30.08.2025 | Masr | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 24.08.2025 | Enppi | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.08.2025 | Ghazl El Mehalla | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.08.2025 | Kahraba Ismailia | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 25.05.2025 | Ismaily SC | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 16.05.2025 | Ghazl El Mehalla | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 11.05.2025 | El Geish | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 07.05.2025 | Future FC | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.03.2025 | League Cup | Zamalek SC | 1-1 (0-0) | El Gouna FC | N | U |
| 27.01.2025 | Premier League | Zamalek SC | 4-1 (1-1) | El Gouna FC | P | O |
| 02.08.2024 | Premier League | Zamalek SC | 1-0 (1-0) | El Gouna FC | P | U |
| 12.03.2024 | Premier League | El Gouna FC | 3-2 (1-0) | Zamalek SC | I | O |
| 05.08.2022 | Premier League | El Gouna FC | 1-4 (0-2) | Zamalek SC | P | O |
| 07.03.2022 | Premier League | Zamalek SC | 2-1 (2-1) | El Gouna FC | P | O |
| 30.05.2021 | Premier League | El Gouna FC | 0-0 (0-0) | Zamalek SC | N | U |
| 19.01.2021 | Premier League | Zamalek SC | 1-0 (1-0) | El Gouna FC | P | U |
| 27.09.2020 | Premier League | Zamalek SC | 4-3 (1-1) | El Gouna FC | P | O |
| 15.01.2020 | Premier League | El Gouna FC | 0-2 (0-1) | Zamalek SC | P | U |
| 21.07.2019 | Premier League | El Gouna FC | 2-2 (0-0) | Zamalek SC | N | O |
| 26.11.2018 | Premier League | Zamalek SC | 3-0 (0-0) | El Gouna FC | P | O |
| 01.06.2015 | Premier League | El Gouna FC | 1-1 (1-1) | Zamalek SC | N | U |
| 18.12.2014 | Premier League | Zamalek SC | 2-0 (0-0) | El Gouna FC | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.3% | 92.3% | 91.7% | 92.4% | 93.3% | 91.3% | 90.3% |
| 1 | 1.51 4.1% | 1.51 4.1% | 1.53 3.4% | 1.53 4.8% | 1.53 3.4% | 1.50 2.0% | 1.53 4.8% |
| X | 3.56 4.8% | 3.56 4.8% | 3.50 2.8% | 3.50 10.3% | 3.59 4.3% | 3.65 2.7% | 3.40 4.2% |
| 2 | 7.15 10.1% | 7.15 10.1% | 6.60 8.3% | 7.00 2.8% | 7.15 10.1% | 6.45 3.7% | 6.25 9.4% |
| 0-2 | 1.53 2.5% | 1.53 2.5% | 1.53 1.3% | 1.50 3.8% | 1.53 1.9% | 1.53 1.3% | 1.51 2.6% |
| 3+ | 2.35 4.0% | 2.35 4.0% | 2.35 2.2% | 2.42 6.6% | 2.37 3.5% | 2.35 2.2% | 2.35 4.4% |
| 4+ | 4.35 6.1% | 4.35 6.1% | 4.70 4.4% | 4.35 3.6% | 4.74 5.1% | 4.50 3.4% | 4.70 5.6% |
| GG | 2.42 1.2% | 2.42 1.2% | 2.55 0.0% | 2.50 2.0% | 2.58 1.9% | 2.40 0.0% | 2.50 2.0% |
| NG | 1.49 0.7% | 1.49 0.7% | 1.45 2.1% | 1.47 1.4% | 1.43 0.7% | 1.44 0.0% | 1.44 1.4% |
| I2+ | 3.40 1.8% | 3.40 1.8% | 3.50 2.9% | 3.50 11.1% | 3.52 2.9% | 3.25 1.6% | 3.50 2.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice