Zamalek SC 0 - 0 Enppi — rezultat
27.04.2026 14:00 • Egipat - Premier liga
Mečevi iz lige Egipat - Premier liga
Tabele Egipat - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 2.5 | 18 |
| 2 | Al Ahly | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.3 | 16 |
| 3 | Zamalek SC | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 13 |
| 4 | Al Ittihad | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 13 |
| 5 | Future FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 7 | National Bank of Egypt | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 9 |
| 8 | El Mokawloon | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 9 | Petrojet | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Masr | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Olympic El Qanah | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2 | 7 |
| 12 | AL Masry | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 7 |
| 13 | Smouha SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1 | 7 |
| 14 | El Geish | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 7 |
| 15 | Wadi Degla | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 6 |
| 16 | Asyut Petrol | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 17 | Enppi | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 4 |
| 18 | Abu Qair Semad | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 10 | -8 | 2 | 3 |
| 19 | El Gouna FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | -9 | 1.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 3 | Future FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 9 |
| 4 | Zamalek SC | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 5 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 6 | National Bank of Egypt | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 7 | Al Ittihad | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 4 |
| 9 | Smouha SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 10 | Olympic El Qanah | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Masr | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 12 | El Geish | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 13 | AL Masry | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 14 | Enppi | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 15 | Abu Qair Semad | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | El Mokawloon | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Wadi Degla | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Asyut Petrol | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 2.3 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 3 | Al Ittihad | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 7 |
| 4 | Zamalek SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | El Mokawloon | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 6 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 6 |
| 7 | Masr | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 8 | Wadi Degla | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Future FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Olympic El Qanah | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | AL Masry | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 13 | Asyut Petrol | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 14 | El Geish | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 15 | Smouha SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 16 | National Bank of Egypt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 17 | Enppi | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 20 | Abu Qair Semad | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
Zamalek SC Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2026 | Pyramids FC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 17.04.2026 | CR Belouizdad | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.04.2026 | CR Belouizdad | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 05.04.2026 | AL Masry | A | 1-4 (1-2) | P | O |
| 22.03.2026 | Otoho d'Oyo | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 14.03.2026 | Otoho d'Oyo | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 11.03.2026 | Enppi | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 06.03.2026 | Al Ittihad | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 01.03.2026 | Pyramids FC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 24.02.2026 | Masr | A | 1-2 (0-1) | P | O |
Enppi Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2026 | AL Masry | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 11.04.2026 | Ceramica Cleopatra | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 07.04.2026 | Smouha SC | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 03.04.2026 | Pyramids FC | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 29.03.2026 | Petrojet | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 25.03.2026 | Petrojet | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 11.03.2026 | Zamalek SC | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 07.03.2026 | Kahraba Ismailia | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 01.03.2026 | AL Masry | H | 3-2 (1-2) | P | O |
| 24.02.2026 | Haras El Hodood | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (23 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2026 | Premier League | Enppi | 1-0 (1-0) | Zamalek SC | I | U |
| 04.03.2025 | Premier League | Enppi | 0-3 (0-0) | Zamalek SC | P | O |
| 05.08.2024 | Premier League | Zamalek SC | 4-2 (2-0) | Enppi | P | O |
| 27.10.2023 | Premier League | Enppi | 2-1 (1-1) | Zamalek SC | I | O |
| 12.03.2023 | Premier League | Zamalek SC | 0-2 (0-1) | Enppi | I | U |
| 02.11.2022 | Premier League | Enppi | 1-1 (0-1) | Zamalek SC | N | U |
| 10.05.2022 | Premier League | Zamalek SC | 0-2 (0-1) | Enppi | I | U |
| 14.01.2022 | League Cup | Zamalek SC | 0-0 (0-0) | Enppi | N | U |
| 26.10.2021 | Premier League | Enppi | 0-2 (0-1) | Zamalek SC | P | U |
| 14.05.2021 | Premier League | Zamalek SC | 3-1 (3-1) | Enppi | P | O |
| 02.01.2021 | Premier League | Enppi | 1-2 (0-2) | Zamalek SC | P | O |
| 30.08.2020 | Premier League | Zamalek SC | 1-0 (0-0) | Enppi | P | U |
| 25.11.2019 | Premier League | Enppi | 2-1 (1-1) | Zamalek SC | I | O |
| 17.02.2019 | Premier League | Zamalek SC | 2-1 (2-0) | Enppi | P | O |
| 01.09.2018 | Premier League | Enppi | 1-4 (0-2) | Zamalek SC | P | O |
| 31.01.2018 | Premier League | Enppi | 0-0 (0-0) | Zamalek SC | N | U |
| 29.09.2017 | Premier League | Zamalek SC | 0-0 (0-0) | Enppi | N | U |
| 10.04.2017 | Premier League | Zamalek SC | 0-2 (0-1) | Enppi | I | U |
| 31.10.2016 | Premier League | Enppi | 1-2 (0-1) | Zamalek SC | P | O |
| 26.05.2016 | Premier League | Zamalek SC | 1-0 (0-0) | Enppi | P | U |
| 09.01.2016 | Premier League | Enppi | 0-1 (0-0) | Zamalek SC | P | U |
| 08.02.2015 | Premier League | Zamalek SC | 1-1 (1-1) | Enppi | N | U |
| 25.12.2014 | Premier League | Enppi | 2-0 (0-0) | Zamalek SC | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | – | 92.5% | – | 91.7% | 90.2% |
| 1 | 1.59 5.9% | 1.59 5.9% | - | 1.66 4.6% | - | 1.62 4.7% | 1.68 1.8% |
| X | 3.32 2.5% | 3.32 2.5% | - | 3.10 1.6% | - | 3.25 0.0% | 3.15 0.0% |
| 2 | 5.90 17.1% | 5.90 17.1% | - | 6.40 23.1% | - | 6.05 17.5% | 5.10 6.3% |
| 0-2 | 1.50 2.6% | 1.50 2.6% | - | 1.48 3.9% | - | 1.51 2.6% | 1.50 3.2% |
| 3+ | 2.41 3.9% | 2.41 3.9% | - | 2.47 6.5% | - | 2.40 4.3% | 2.38 4.4% |
| 4+ | 4.60 5.7% | 4.60 5.7% | - | 4.45 6.0% | - | 4.65 6.9% | 4.80 7.9% |
| GG | 2.32 8.4% | 2.32 8.4% | - | 2.30 7.0% | - | 2.40 11.6% | 2.32 5.5% |
| NG | 1.53 5.6% | 1.53 5.6% | - | 1.55 4.9% | - | 1.49 6.9% | 1.51 3.8% |
| I2+ | 3.46 4.2% | 3.46 4.2% | - | 3.40 3.0% | - | 3.65 5.8% | 3.55 4.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice