Santo Domingo 0 - 1 Gualaceo SC — rezultat
27.09.2026 20:30 • Ekvador - Liga Pro Serija B
Mečevi iz lige Ekvador - Liga Pro Serija B
Tabele Ekvador - Liga Pro Serija B
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico FC | 29 | 13 | 13 | 3 | 36 | 19 | 17 | 1.9 | 52 |
| 2 | Ind. Juniors | 29 | 13 | 11 | 5 | 36 | 23 | 13 | 2 | 50 |
| 3 | Cuniburo | 29 | 13 | 9 | 7 | 37 | 22 | 15 | 2 | 48 |
| 4 | 9 de Octubre | 29 | 11 | 12 | 6 | 31 | 21 | 10 | 1.8 | 45 |
| 5 | Deportivo Cuenca Juniors | 29 | 10 | 9 | 10 | 23 | 32 | -9 | 1.9 | 39 |
| 6 | San Antonio | 29 | 7 | 12 | 10 | 27 | 34 | -7 | 2.1 | 33 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico FC | 14 | 9 | 4 | 1 | 22 | 7 | 15 | 2.1 | 31 |
| 2 | Ind. Juniors | 15 | 8 | 6 | 1 | 21 | 9 | 12 | 2 | 30 |
| 3 | 9 de Octubre | 14 | 9 | 3 | 2 | 25 | 13 | 12 | 2.7 | 30 |
| 4 | Cuniburo | 15 | 8 | 4 | 3 | 24 | 11 | 13 | 2.3 | 28 |
| 5 | Deportivo Cuenca Juniors | 15 | 6 | 4 | 5 | 13 | 15 | -2 | 1.9 | 22 |
| 6 | San Antonio | 14 | 4 | 9 | 1 | 16 | 12 | 4 | 2 | 21 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico FC | 15 | 4 | 9 | 2 | 14 | 12 | 2 | 1.7 | 21 |
| 2 | Cuniburo | 14 | 5 | 5 | 4 | 13 | 11 | 2 | 1.7 | 20 |
| 3 | Ind. Juniors | 14 | 5 | 5 | 4 | 15 | 14 | 1 | 2.1 | 20 |
| 4 | Deportivo Cuenca Juniors | 14 | 4 | 5 | 5 | 10 | 17 | -7 | 1.9 | 17 |
| 5 | 9 de Octubre | 15 | 2 | 9 | 4 | 6 | 8 | -2 | 0.9 | 15 |
| 6 | San Antonio | 15 | 3 | 3 | 9 | 11 | 22 | -11 | 2.2 | 12 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gualaceo SC | 29 | 12 | 10 | 7 | 32 | 19 | 13 | 1.8 | 40* |
| 2 | LDU Portoviejo | 29 | 10 | 10 | 9 | 27 | 28 | -1 | 1.9 | 40 |
| 3 | Santo Domingo | 29 | 10 | 11 | 8 | 28 | 21 | 7 | 1.7 | 38* |
| 4 | Cumbaya | 29 | 7 | 13 | 9 | 34 | 30 | 4 | 2.2 | 34 |
| 5 | El Nacional | 29 | 4 | 6 | 19 | 25 | 46 | -21 | 2.4 | 15* |
| 6 | 22 de Julio | 29 | 4 | 4 | 21 | 17 | 58 | -41 | 2.6 | 10* |
* Gualaceo SC: −6 bodova — LigaPro sankcija (match-fixing istraga, jul 2026) - Gualaceo SC
* Santo Domingo: −3 boda — LigaPro sankcija (match-fixing istraga, jul 2026) - Santo Domingo
* El Nacional: −3 boda — LigaPro sankcija (match-fixing istraga, jul 2026) - El Nacional
* 22 de Julio: −6 bodova — LigaPro sankcija (match-fixing istraga, jul 2026) - 22 de Julio
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LDU Portoviejo | 14 | 8 | 5 | 1 | 16 | 8 | 8 | 1.7 | 29 |
| 2 | Santo Domingo | 15 | 7 | 6 | 2 | 16 | 8 | 8 | 1.6 | 27 |
| 3 | Gualaceo SC | 15 | 7 | 5 | 3 | 18 | 9 | 9 | 1.8 | 26 |
| 4 | Cumbaya | 14 | 3 | 8 | 3 | 15 | 16 | -1 | 2.2 | 17 |
| 5 | 22 de Julio | 15 | 3 | 2 | 10 | 9 | 27 | -18 | 2.4 | 11 |
| 6 | El Nacional | 14 | 2 | 4 | 8 | 8 | 15 | -7 | 1.6 | 10 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gualaceo SC | 14 | 5 | 5 | 4 | 14 | 10 | 4 | 1.7 | 20 |
| 2 | Cumbaya | 15 | 4 | 5 | 6 | 19 | 14 | 5 | 2.2 | 17 |
| 3 | Santo Domingo | 14 | 3 | 5 | 6 | 12 | 13 | -1 | 1.8 | 14 |
| 4 | LDU Portoviejo | 15 | 2 | 5 | 8 | 11 | 20 | -9 | 2.1 | 11 |
| 5 | El Nacional | 15 | 2 | 2 | 11 | 17 | 31 | -14 | 3.2 | 8 |
| 6 | 22 de Julio | 14 | 1 | 2 | 11 | 8 | 31 | -23 | 2.8 | 5 |
Forma i statistika timova
Santo Domingo Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2026 | El Nacional | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 11.09.2026 | LDU Portoviejo | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 04.09.2026 | Cumbaya | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 27.08.2026 | 22 de Julio | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 22.08.2026 | Cuniburo | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.08.2026 | Cumbaya | A | 3-3 (2-1) | N | O |
| 06.08.2026 | Atletico FC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 30.07.2026 | 9 de Octubre | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.07.2026 | LDU Portoviejo | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 17.07.2026 | Deportivo Cuenca Juniors | H | 0-1 (0-1) | I | U |
Gualaceo SC Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 100%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.09.2026 | Independiente del Valle | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 19.09.2026 | LDU Portoviejo | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.09.2026 | Cumbaya | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 04.09.2026 | 22 de Julio | A | 0-3 | P | O |
| 29.08.2026 | El Nacional | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 20.08.2026 | Deportivo Cuenca Juniors | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 15.08.2026 | Atletico FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 06.08.2026 | San Antonio | A | 2-1 | I | O |
| 01.08.2026 | Ind. Juniors | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 29.07.2026 | Macara | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.05.2026 | Liga Pro Serie B | Gualaceo SC | 1-0 (1-0) | Santo Domingo | I | U |
| 28.03.2026 | Liga Pro Serie B | Santo Domingo | 2-0 (2-0) | Gualaceo SC | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 90.4% | 90.1% | 90.1% | 90.2% | 90.4% |
| 1 | 2.25 0.4% | 2.25 0.4% | 2.25 2.3% | 2.22 1.3% | 2.34 6.4% | 2.20 4.3% | 2.25 1.4% |
| X | 2.66 6.0% | 2.66 6.0% | 2.75 0.0% | 2.77 3.5% | 2.72 1.4% | 2.75 1.9% | 2.75 0.0% |
| 2 | 3.46 7.1% | 3.46 7.1% | 3.35 1.5% | 3.35 4.7% | 3.18 6.5% | 3.45 4.5% | 3.35 1.5% |
| 0-2 | 1.33 0.0% | 1.33 0.0% | 1.33 1.5% | 1.32 0.8% | - | 1.34 0.0% | 1.34 0.7% |
| 3+ | 2.81 0.7% | 2.81 0.7% | 2.95 1.7% | 2.87 1.8% | - | 3.00 0.0% | 2.95 2.4% |
| 4+ | 5.55 5.1% | 5.55 5.1% | 6.70 4.7% | - | - | 6.50 0.0% | 6.70 5.5% |
| GG | 2.27 1.7% | 2.27 1.7% | 2.40 2.1% | 2.40 0.0% | 2.39 1.3% | - | 2.40 0.8% |
| NG | 1.54 1.3% | 1.54 1.3% | 1.48 0.0% | 1.51 0.7% | 1.48 0.7% | - | 1.47 1.3% |
| I2+ | 3.92 1.5% | 3.92 1.5% | 4.20 2.4% | - | 4.21 2.4% | 4.30 0.0% | 4.20 2.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice