Huddersfield 5 - 0 Rochdale — rezultat
06.10.2026 18:00 • Engleska - EFL trofej
Forma i statistika timova
Huddersfield Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Burton Albion | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 19.09.2026 | Bromley | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 12.09.2026 | Mansfield Town | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.09.2026 | Doncaster | A | 1-3 (1-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Notts County | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 01.09.2026 | Oxford United | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Cambridge United | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 22.08.2026 | Milton Keynes Dons | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 15.08.2026 | AFC Wimbledon | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 08.08.2026 | Preston | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Rochdale Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Swindon Town | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 26.09.2026 | Fleetwood Town | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 22.09.2026 | Liverpool U21 | H | 3-3 (1-1) | N | O |
| 19.09.2026 | Oldham | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 12.09.2026 | Walsall | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Gillingham | H | 1-4 (0-1) | I | O |
| 01.09.2026 | Shrewsbury | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Colchester | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 22.08.2026 | Crawley Town | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 15.08.2026 | Newport County | A | 3-0 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2020 | League Cup | Huddersfield | 0-1 (0-0) | Rochdale | I | U |
| 28.01.2017 | FA Cup | Rochdale | 0-4 (0-1) | Huddersfield | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 91.6% | 92.1% | 91.6% | 92.6% | 91.6% |
| 1 | 1.31 12.1% | 1.31 12.1% | 1.33 0.7% | 1.31 15.5% | 1.32 0.8% | 1.30 3.7% | 1.32 9.0% |
| X | 4.90 0.4% | 4.90 0.8% | 4.95 1.0% | 5.40 28.6% | 5.10 1.0% | 5.50 10.0% | 5.10 14.6% |
| 2 | 7.55 34.8% | 7.55 33.6% | 7.25 0.7% | 7.30 46.0% | 7.25 0.0% | 7.75 7.6% | 7.25 27.2% |
| 0-2 | 2.56 1.6% | 2.56 1.6% | 2.85 3.6% | 2.75 17.0% | - | 2.75 7.8% | 2.85 14.0% |
| 3+ | 1.40 6.7% | 1.40 6.7% | 1.36 2.9% | 1.40 8.5% | - | 1.40 3.4% | 1.37 6.2% |
| 4+ | 2.06 5.9% | 2.06 5.9% | 1.98 3.4% | 2.00 13.0% | 1.97 3.9% | 2.05 4.7% | 1.97 11.3% |
| GG | 1.67 5.0% | 1.67 5.0% | 1.63 1.2% | 1.69 5.0% | 1.62 2.4% | 1.61 1.8% | 1.63 1.2% |
| NG | 2.06 5.9% | 2.06 5.9% | 2.15 2.4% | 2.05 5.5% | 2.15 2.9% | 2.20 2.3% | 2.15 1.4% |
| I2+ | 2.05 6.4% | 2.05 6.4% | 2.05 2.4% | 2.00 7.8% | 2.03 2.4% | 2.05 4.7% | 2.03 6.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice