AFC Rushden & Diamonds 2 - 1 Braintree — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
AFC Rushden & Diamonds Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Peterborough Sports | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Desborough Town | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Chasetown | A | 3-1 (3-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Long Eaton United | A | 0-0 | I | U |
| 25.10.2025 | Harborough Town | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 04.10.2025 | Malvern Town | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 20.09.2025 | Coleshill Town | A | 3-4 (1-3) | P | O |
| 06.09.2025 | Bourne Town | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 02.08.2025 | Grimsby Borough | H | 0-0 | I | U |
| 07.09.2024 | Kidsgrove Athletic | A | 3-1 | I | O |
Braintree Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Needham Market | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 19.09.2026 | Needham Market | A | 3-3 (1-0) | N | O |
| 13.12.2025 | Ebbsfleet United | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 01.11.2025 | Chelmsford City | A | 4-1 (3-1) | I | O |
| 11.10.2025 | Farnborough | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 07.12.2024 | Forest Green | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 02.11.2024 | Brackley Town | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.10.2024 | Bishop's Stortford | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 18.11.2023 | Gloucester City | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 17.10.2023 | Chesham United | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.4% | 95.4% | 91.6% | 91.7% | 92.7% | 90.2% | 90.0% |
| 1 | 3.54 24.7% | 3.54 24.7% | 3.30 25.0% | 3.40 12.8% | 3.29 31.5% | 3.30 19.5% | 3.15 27.3% |
| X | 4.22 8.7% | 4.22 8.7% | 3.70 9.8% | 3.90 11.4% | 3.71 10.2% | 4.00 11.1% | 3.70 9.8% |
| 2 | 1.89 17.4% | 1.89 17.4% | 1.93 20.6% | 1.85 12.8% | 1.98 24.5% | 1.80 10.4% | 1.91 20.9% |
| 0-2 | 2.37 3.3% | 2.37 3.3% | 2.30 4.2% | 2.32 3.3% | 2.28 3.0% | 2.35 2.9% | 2.25 5.5% |
| 3+ | 1.57 2.6% | 1.57 2.6% | 1.55 3.3% | 1.51 2.0% | 1.56 2.0% | 1.53 2.0% | 1.55 3.3% |
| 4+ | 2.32 3.1% | 2.32 3.1% | 2.45 6.5% | 2.32 3.1% | 2.37 0.0% | 2.35 4.4% | 2.47 6.5% |
| GG | 1.52 2.6% | 1.52 2.6% | 1.50 3.2% | 1.53 1.9% | 1.52 3.8% | 1.52 2.0% | 1.50 3.2% |
| NG | 2.34 4.0% | 2.34 4.0% | 2.38 3.5% | 2.35 3.5% | 2.38 6.7% | 2.30 6.1% | 2.38 5.8% |
| I2+ | 2.27 1.8% | 2.27 1.8% | 2.35 4.4% | 2.30 2.2% | 2.35 3.1% | 2.30 2.2% | 2.32 3.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice