Atherton Collieries 3 - 0 Trafford — rezultat
06.10.2026 18:45 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Atherton Collieries Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Trafford | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 19.09.2026 | Prescot Cables | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Northwich Victoria | A | 2-3 (1-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Congleton Town | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 06.09.2025 | Silsden | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 30.08.2025 | Atherton Laburnum Rovers | A | 5-2 (3-0) | I | O |
| 15.08.2025 | Prestwich Heys | H | 0-0 | I | U |
| 21.09.2024 | Trafford | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 07.09.2024 | Consett | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 17.08.2024 | Silsden | A | 2-0 | I | U |
Trafford Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Atherton Collieries | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 19.09.2026 | Heaton Stannington | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Bamber Bridge | A | 1-3 (1-0) | P | O |
| 13.09.2025 | Nantwich Town | A | 3-1 | I | O |
| 06.09.2025 | Stalybridge Celtic | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 30.08.2025 | Stockton Town | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 16.08.2025 | Campion | H | 0-0 | I | U |
| 02.08.2025 | Barnoldswick Town | H | 0-0 | I | U |
| 05.10.2024 | Ashton United | H | 2-5 (0-2) | I | O |
| 21.09.2024 | Atherton Collieries | H | 3-1 (2-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | FA Cup | Trafford | 2-2 (0-1) | Atherton Collieries | N | O |
| 21.09.2024 | FA Trophy | Trafford | 3-1 (2-0) | Atherton Collieries | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.4% | 89.4% | 91.4% | 91.7% | 92.7% | 92.5% | 90.1% |
| 1 | 2.16 6.9% | 2.16 6.9% | 2.20 12.8% | 2.12 11.6% | 2.25 14.8% | 2.10 10.5% | 2.15 9.7% |
| X | 3.84 5.2% | 3.84 5.2% | 4.05 9.5% | 4.10 2.5% | 3.99 8.1% | 3.85 3.8% | 3.95 11.3% |
| 2 | 2.53 22.4% | 2.53 22.4% | 2.55 21.5% | 2.67 16.6% | 2.61 22.6% | 2.90 12.1% | 2.55 19.0% |
| 0-2 | 3.05 36.2% | 3.05 36.2% | 3.25 47.7% | 3.00 36.4% | 2.23 0.0% | 3.10 37.8% | 3.40 56.0% |
| 3+ | 1.28 22.0% | 1.28 22.0% | 1.30 18.8% | 1.29 18.4% | 1.59 0.0% | 1.32 16.5% | 1.26 21.3% |
| 4+ | 1.80 26.8% | 1.80 26.8% | 1.80 29.4% | 1.80 26.5% | 1.81 4.7% | 1.83 26.8% | 1.73 33.5% |
| GG | 1.29 17.8% | 1.29 17.8% | 1.29 15.7% | 1.32 16.5% | 1.30 15.6% | 1.30 14.5% | 1.27 17.5% |
| NG | 3.22 41.2% | 3.22 41.2% | 3.20 39.1% | 3.10 37.8% | 3.22 38.8% | 3.20 36.2% | 3.35 46.9% |
| I2+ | 1.88 19.3% | 1.88 19.3% | 1.85 22.9% | 1.95 18.8% | 1.84 23.7% | 1.90 19.1% | 1.79 26.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice