Aveley 4 - 2 Cheshunt — rezultat
Forma i statistika timova
Aveley Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2025 | Gateshead | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 04.10.2025 | St Albans City | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 29.09.2025 | Halesowen Town | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 27.09.2025 | Halesowen Town | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.09.2025 | AFC Sudbury | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 29.08.2025 | Hashtag United | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 07.12.2024 | Barnet | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 16.11.2024 | Hemel Hempstead Town | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 14.09.2024 | Royston Town | H | 1-2 | I | O |
| 10.02.2024 | Bromley | A | 2-0 (0-0) | I | U |
Cheshunt Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.12.2025 | Wealdstone | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 15.11.2025 | Bishop's Stortford | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.10.2025 | Wingate & Finchley | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 04.10.2025 | Carshalton Athletic | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 30.08.2025 | Leiston | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 05.10.2024 | Dover | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 14.09.2024 | King's Lynn Town | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 01.09.2024 | Great Yarmouth Town | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 07.10.2023 | Dulwich Hamlet | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 02.09.2023 | Royston Town | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 92.0% | 91.5% | – | 92.6% | 90.2% |
| 1 | 1.50 0.7% | 1.50 0.7% | 1.60 0.0% | 1.60 0.0% | - | 1.58 0.0% | 1.54 0.0% |
| X | 4.25 3.4% | 4.25 3.4% | 4.05 0.0% | 4.35 0.0% | - | 4.50 0.0% | 4.30 0.0% |
| 2 | 5.06 1.2% | 5.06 1.2% | 4.65 0.0% | 4.20 0.0% | - | 4.45 0.0% | 4.40 0.0% |
| 0-2 | 2.29 0.0% | 2.29 0.0% | 2.35 0.0% | 2.30 0.0% | - | 2.35 0.0% | 2.32 0.0% |
| 3+ | 1.55 0.0% | 1.55 0.0% | 1.53 0.0% | 1.52 0.0% | - | 1.53 0.0% | 1.53 0.0% |
| 4+ | 2.38 1.2% | 2.38 1.2% | 2.40 0.0% | 2.32 0.0% | - | 2.35 0.0% | 2.40 0.0% |
| GG | 1.62 0.0% | 1.62 0.0% | 1.58 0.0% | 1.62 0.0% | - | 1.55 0.0% | 1.58 0.0% |
| NG | 2.15 0.5% | 2.15 0.5% | 2.20 0.0% | 2.15 0.0% | - | 2.30 0.0% | 2.20 0.0% |
| I2+ | 2.31 0.0% | 2.31 0.0% | 2.30 0.0% | 2.32 0.0% | - | 2.30 0.0% | 2.30 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice