Bamber Bridge 1 - 3 Trafford — rezultat
05.09.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Bamber Bridge Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2025 | United of Manchester | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 04.10.2025 | Widnes | A | 0-0 | I | U |
| 13.09.2025 | AFC Fylde | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 30.08.2025 | Warrington Town | A | 0-3 | P | O |
| 16.11.2024 | Farsley Celtic FC | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 26.10.2024 | Workington | A | 2-3 (0-2) | P | O |
| 05.10.2024 | Guiseley AFC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 03.09.2024 | Newton Aycliffe | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 31.08.2024 | Newton Aycliffe | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 28.10.2023 | Stourbridge | A | 5-1 (3-0) | I | O |
Trafford Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2025 | Nantwich Town | A | 3-1 | I | O |
| 06.09.2025 | Stalybridge Celtic | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 30.08.2025 | Stockton Town | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 16.08.2025 | Campion | H | 0-0 | I | U |
| 02.08.2025 | Barnoldswick Town | H | 0-0 | I | U |
| 05.10.2024 | Ashton United | H | 2-5 (0-2) | I | O |
| 21.09.2024 | Atherton Collieries | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 07.09.2024 | Bridlington Town | A | 0-1 | P | U |
| 17.08.2024 | AFC Emley | H | 0-3 | I | O |
| 02.08.2024 | Albion Sports | A | 1-2 | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.09.2019 | FA Cup | Trafford | 3-0 | Bamber Bridge | I | O |
| 29.10.2016 | FA Trophy | Bamber Bridge | 0-2 | Trafford | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.1% | 91.1% | 92.2% | 91.6% | – | – | 90.2% |
| 1 | 1.59 3.2% | 1.59 3.2% | 1.58 0.0% | 1.67 3.7% | - | - | 1.53 2.0% |
| X | 4.45 4.7% | 4.45 4.7% | 4.45 0.0% | 4.50 5.3% | - | - | 4.60 1.1% |
| 2 | 4.09 12.0% | 4.09 12.0% | 4.40 0.0% | 3.70 3.9% | - | - | 4.20 4.5% |
| 0-2 | 2.46 3.9% | 2.46 3.9% | 2.60 0.0% | 2.42 0.0% | - | - | 2.60 2.0% |
| 3+ | 1.43 2.1% | 1.43 2.1% | 1.42 0.0% | 1.47 0.0% | - | - | 1.43 0.7% |
| 4+ | 2.16 2.4% | 2.16 3.3% | 2.15 0.0% | 2.22 0.0% | - | - | 2.15 1.4% |
| GG | 1.57 5.4% | 1.57 5.4% | 1.48 0.0% | 1.55 0.0% | - | - | 1.49 1.3% |
| NG | 2.23 7.9% | 2.23 7.9% | 2.40 0.0% | 2.30 0.0% | - | - | 2.40 2.1% |
| I2+ | 2.15 2.4% | 2.15 2.4% | 2.15 0.0% | 2.25 0.0% | - | - | 2.15 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice