Bedford Town 2 - 2 Wingate & Finchley — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Bedford Town Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | King's Lynn Town | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 15.11.2025 | Anstey Nomads | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 16.09.2025 | Dagenham & Redbridge | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 13.09.2025 | Dagenham & Redbridge | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 05.10.2024 | Hendon | H | 1-5 (0-3) | I | O |
| 02.09.2024 | Royston Town | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 31.08.2024 | Royston Town | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 07.10.2023 | Matlock Town | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 24.09.2023 | Bowers & Pitsea | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.09.2023 | Gorleston | H | 2-3 (0-0) | I | O |
Wingate & Finchley Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Real Bedford | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 22.09.2026 | Hemel Hempstead Town | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 19.09.2026 | Hemel Hempstead Town | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.09.2026 | Felixstowe & Walton Utd | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Felixstowe & Walton Utd | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.10.2025 | Cheshunt | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 04.10.2025 | VCD Athletic | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 13.09.2025 | Dorking Wanderers | A | 7-2 (3-1) | I | O |
| 02.09.2025 | Carshalton Athletic | H | 3-2 (2-0) | P | O |
| 30.08.2025 | Carshalton Athletic | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.2% | 95.2% | 91.9% | 91.3% | – | 92.6% | 89.8% |
| 1 | 1.61 1.2% | 1.61 1.2% | 1.58 1.3% | 1.60 0.6% | - | 1.60 0.0% | 1.59 1.2% |
| X | 4.76 1.3% | 4.76 1.3% | 4.55 3.4% | 4.15 1.2% | - | 4.25 0.0% | 4.10 2.5% |
| 2 | 4.56 1.8% | 4.56 1.8% | 4.25 0.0% | 4.35 1.1% | - | 4.55 0.0% | 4.15 1.2% |
| 0-2 | 2.69 1.9% | 2.69 1.9% | 2.80 7.7% | 2.57 0.0% | - | 2.63 0.0% | 2.75 7.8% |
| 3+ | 1.44 1.4% | 1.44 1.4% | 1.38 4.8% | 1.41 0.0% | - | 1.43 0.0% | 1.38 3.5% |
| 4+ | 2.06 1.9% | 2.06 1.9% | 2.00 7.0% | 2.05 0.0% | - | 2.15 0.0% | 2.00 7.0% |
| GG | 1.46 1.4% | 1.46 1.4% | 1.45 2.0% | 1.49 0.0% | - | 1.49 0.0% | 1.43 3.4% |
| NG | 2.50 2.0% | 2.50 2.0% | 2.60 6.1% | 2.42 0.0% | - | 2.45 0.0% | 2.55 6.3% |
| I2+ | 2.09 1.4% | 2.09 1.4% | 2.05 4.7% | 2.12 0.0% | - | 2.10 0.0% | 2.05 4.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice