Boldmere St. Michaels 2 - 1 Bourne Town — rezultat
08.09.2026 18:45 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Boldmere St. Michaels Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Bourne Town | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 29.08.2026 | St Ives Town | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 06.09.2025 | Stafford Rangers | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 02.08.2025 | Abbey Hulton | H | 0-0 | I | U |
| 07.09.2024 | Belper Town | A | 2-1 | I | O |
| 06.08.2024 | Hanley Town | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.08.2024 | Hanley Town | A | 1-1 | N | U |
| 07.10.2023 | Leighton Town | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 23.09.2023 | Grantham Town | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 09.09.2023 | Sutton Coldfield Town | A | 0-2 (0-2) | P | U |
Bourne Town Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Boldmere St. Michaels | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 29.08.2026 | Newcastle Town | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 06.09.2025 | AFC Rushden & Diamonds | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 02.09.2025 | Shepshed Dynamo | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 30.08.2025 | Shepshed Dynamo | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.08.2025 | Wellingborough Town | A | 0-0 | I | U |
| 02.08.2025 | Harrowby United | A | 0-0 | I | U |
| 03.08.2024 | Aylestone Park | H | 0-1 | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | FA Cup | Bourne Town | 1-1 (0-1) | Boldmere St. Michaels | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | – | 92.0% | – | 92.9% | 90.3% |
| 1 | 2.11 1.4% | 2.11 1.4% | - | 2.12 0.0% | - | 2.10 0.0% | 2.10 0.0% |
| X | 3.52 0.0% | 3.52 0.0% | - | 3.55 0.0% | - | 3.75 0.0% | 3.30 0.0% |
| 2 | 2.93 2.0% | 2.93 2.0% | - | 3.00 1.7% | - | 3.00 0.0% | 3.05 1.7% |
| 0-2 | 2.02 0.0% | 2.02 0.0% | - | 2.05 1.5% | - | 2.06 0.0% | 1.99 1.5% |
| 3+ | 1.71 0.0% | 1.71 0.0% | - | 1.67 1.8% | - | 1.68 0.0% | 1.71 1.2% |
| 4+ | 2.74 0.0% | 2.74 0.0% | - | 2.62 1.9% | - | 2.70 0.0% | 2.88 1.1% |
| GG | 1.59 0.0% | 1.59 0.0% | - | 1.60 1.2% | - | 1.59 0.0% | 1.61 1.3% |
| NG | 2.19 0.0% | 2.19 0.0% | - | 2.20 1.4% | - | 2.20 0.0% | 2.15 1.4% |
| I2+ | 2.50 0.0% | 2.50 0.0% | - | 2.50 2.0% | - | 2.55 0.0% | 2.62 0.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice