Brentwood Town 4 - 2 Concord Rangers — rezultat
08.09.2026 18:45 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Brentwood Town Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Concord Rangers | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.11.2025 | AFC Hornchurch | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.10.2025 | Welling United | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 04.10.2025 | Westfield (Surrey) | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 13.09.2025 | Royston Town | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 30.08.2025 | Leighton Town | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 07.12.2024 | Southend | H | 3-5 (1-1) | I | O |
| 16.11.2024 | Hereford | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 26.10.2024 | Cray Valley PM | H | 4-3 (3-3) | P | O |
| 05.10.2024 | Cray Wanderers | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Concord Rangers Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Brentwood Town | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Witham Town | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 06.09.2025 | Biggleswade | H | 2-3 (2-2) | I | O |
| 05.08.2025 | Harpenden Town | H | 0-0 | N | U |
| 02.08.2025 | Harpenden Town | A | 0-0 | I | U |
| 24.08.2024 | AFC Dunstable | A | 2-0 | I | U |
| 17.08.2024 | Milton Keynes Irish | H | 1-3 | I | O |
| 07.10.2023 | Hythe Town | H | 2-3 (1-2) | I | O |
| 05.09.2023 | Wroxham | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 02.09.2023 | Wroxham | H | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | FA Cup | Concord Rangers | 0-0 (0-0) | Brentwood Town | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 92.0% | 91.2% | – | 90.1% | 90.3% |
| 1 | 1.55 5.5% | 1.55 5.5% | 1.63 0.0% | 1.53 9.5% | - | 1.57 0.0% | 1.60 4.2% |
| X | 4.33 8.8% | 4.33 8.8% | 4.10 0.0% | 4.40 7.3% | - | 4.25 0.0% | 4.05 9.5% |
| 2 | 4.50 7.1% | 4.50 7.1% | 4.35 0.0% | 4.65 19.2% | - | 4.20 0.0% | 4.25 2.4% |
| 0-2 | 2.49 15.3% | 2.49 15.3% | 2.60 0.0% | 2.47 13.8% | - | 2.50 2.0% | 2.55 18.6% |
| 3+ | 1.42 12.3% | 1.42 12.3% | 1.45 0.0% | 1.44 10.0% | - | 1.47 1.4% | 1.44 10.6% |
| 4+ | 2.16 13.3% | 2.16 13.3% | 2.15 0.0% | 2.15 13.0% | - | 2.20 2.3% | 2.15 17.9% |
| GG | 1.51 6.8% | 1.51 6.8% | 1.50 0.0% | 1.57 4.3% | - | 1.54 0.0% | 1.49 8.6% |
| NG | 2.36 10.3% | 2.36 10.3% | 2.40 0.0% | 2.25 6.1% | - | 2.25 0.0% | 2.40 13.2% |
| I2+ | 2.11 10.6% | 2.11 10.6% | 2.15 0.0% | 2.17 10.3% | - | 2.20 2.3% | 2.15 12.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice