Brentwood Town 3 - 1 Dagenham & Redbridge — rezultat
03.10.2026 11:30 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Brentwood Town Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Hashtag United | H | 3-4 (1-1) | I | O |
| 19.09.2026 | Aveley | A | 2-3 (1-2) | P | O |
| 08.09.2026 | Concord Rangers | H | 4-2 (1-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Concord Rangers | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.11.2025 | AFC Hornchurch | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.10.2025 | Welling United | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 04.10.2025 | Westfield (Surrey) | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 13.09.2025 | Royston Town | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 30.08.2025 | Leighton Town | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 07.12.2024 | Southend | H | 3-5 (1-1) | I | O |
Dagenham & Redbridge Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Waltham Abbey | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 19.09.2026 | Waltham Abbey | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 10.01.2026 | Wealdstone | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 13.12.2025 | Hanwell Town | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 15.11.2025 | Tilbury | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 27.09.2025 | Spalding United | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 16.09.2025 | Bedford Town | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 13.09.2025 | Bedford Town | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 13.01.2025 | Millwall | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 11.12.2024 | Chertsey Town | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.5% | 93.5% | 91.4% | 91.6% | 92.9% | 92.6% | 90.2% |
| 1 | 3.93 17.4% | 3.93 17.4% | 4.00 8.0% | 4.35 11.5% | 4.30 8.7% | 4.20 2.4% | 4.00 11.1% |
| X | 4.35 5.0% | 4.35 5.0% | 4.20 1.2% | 4.45 1.1% | 3.96 3.2% | 4.25 5.6% | 3.95 3.7% |
| 2 | 1.71 6.2% | 1.71 6.2% | 1.65 3.1% | 1.57 4.3% | 1.69 5.0% | 1.65 1.2% | 1.65 6.5% |
| 0-2 | 2.25 5.1% | 2.25 5.1% | 2.30 2.1% | 2.37 0.9% | 2.34 0.4% | 2.42 2.1% | 2.30 0.0% |
| 3+ | 1.60 1.9% | 1.60 1.9% | 1.53 0.0% | 1.49 0.7% | 1.53 0.0% | 1.50 1.3% | 1.53 0.0% |
| 4+ | 2.40 3.4% | 2.40 3.4% | 2.40 0.0% | 2.25 2.2% | 2.19 7.6% | 2.25 2.2% | 2.40 0.0% |
| GG | 1.67 6.4% | 1.67 6.4% | 1.55 1.9% | 1.59 0.6% | 1.56 1.9% | 1.51 0.7% | 1.56 2.5% |
| NG | 2.12 4.9% | 2.12 4.9% | 2.25 0.0% | 2.22 0.0% | 2.28 2.7% | 2.40 2.1% | 2.25 3.2% |
| I2+ | 2.26 0.9% | 2.26 0.9% | 2.30 0.0% | 2.25 0.9% | 2.31 0.4% | 2.25 0.0% | 2.30 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice