Bury 2 - 1 Bromsgrove Sporting — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Bury Domaćin
- Dao
- 3.8
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Gainsborough Trinity | H | 4-3 (1-0) | P | O |
| 19.09.2026 | Workington | H | 5-1 (2-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Wythenshawe Amateurs | H | 8-0 (6-0) | P | O |
| 04.10.2025 | Runcorn Linnets | A | 7-0 (2-0) | I | O |
| 16.09.2025 | Wythenshawe Town | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 06.09.2025 | Wythenshawe Town | H | 3-1 (3-0) | P | O |
| 19.08.2025 | Stalybridge Celtic | H | 0-2 | I | U |
| 16.08.2025 | Stalybridge Celtic | A | 0-0 | I | U |
| 02.08.2025 | South Liverpool | H | 0-0 | I | U |
| 12.10.2024 | Harborough Town | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Bromsgrove Sporting Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Racing Club Warwick | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 19.09.2026 | Leek Town | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Nuneaton Town | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 25.10.2025 | Leek Town | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 04.10.2025 | Barwell | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 30.08.2025 | Evesham United | A | 5-2 (1-2) | I | O |
| 05.10.2024 | Chasetown | A | 1-0 | I | U |
| 28.09.2024 | Chelmsford City | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 14.09.2024 | Bottesford Town | H | 2-0 | P | U |
| 03.09.2024 | Belper Town | H | 2-1 (0-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.2% | 95.2% | 91.7% | – | 92.8% | 92.5% | 90.3% |
| 1 | 1.85 2.2% | 1.85 2.2% | 1.80 1.1% | - | 1.86 5.1% | 1.75 2.8% | 1.81 2.3% |
| X | 4.34 0.2% | 4.34 0.2% | 4.15 3.8% | - | 4.00 2.6% | 4.00 6.7% | 3.90 4.0% |
| 2 | 3.58 4.8% | 3.58 4.8% | 3.40 4.2% | - | 3.45 12.0% | 3.85 1.3% | 3.35 6.9% |
| 0-2 | 2.53 2.8% | 2.53 2.8% | 2.70 12.5% | - | 2.37 0.0% | 2.55 3.2% | 2.70 10.2% |
| 3+ | 1.50 2.0% | 1.50 2.0% | 1.40 6.7% | - | 1.52 0.0% | 1.45 2.0% | 1.40 5.4% |
| 4+ | 2.18 2.2% | 2.18 2.2% | 2.05 12.8% | - | 2.07 9.2% | 2.15 2.3% | 2.05 10.1% |
| GG | 1.44 2.0% | 1.44 2.0% | 1.40 5.4% | - | 1.40 6.0% | 1.45 0.7% | 1.40 4.8% |
| NG | 2.56 3.6% | 2.56 3.6% | 2.70 10.2% | - | 2.73 11.4% | 2.55 2.0% | 2.70 10.2% |
| I2+ | 2.13 1.8% | 2.13 1.8% | 2.10 6.7% | - | 2.10 5.8% | 2.15 2.3% | 2.08 6.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice