Cambridge City 1 - 2 Alvechurch — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Cambridge City Domaćin
- Dao
- 3.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Buckhurst Hill | H | 3-1 (3-0) | P | O |
| 12.09.2026 | Canvey Island | A | 3-2 (0-2) | I | O |
| 05.09.2026 | Maldon & Tiptree | H | 6-1 (2-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Redbridge | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 20.09.2025 | Witham Town | H | 3-3 (3-3) | N | O |
| 06.09.2025 | Bowers & Pitsea | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 16.08.2025 | Mulbarton Wanderers | A | 0-0 | I | U |
| 02.08.2025 | Kirkley & Pakefield | A | 0-0 | I | U |
| 26.10.2024 | Royston Town | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 05.10.2024 | AFC Sudbury | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Alvechurch Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Bourne Town | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 19.09.2026 | Racing Club Warwick | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Wolverhampton City | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 10.01.2026 | Yeovil Town | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.12.2025 | Alfreton Town | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 15.11.2025 | Real Bedford | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.10.2025 | Worcester City | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 04.10.2025 | Basford United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 27.09.2025 | Chelmsford City | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 13.09.2025 | Leamington | H | 3-0 (0-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2017 | FA Trophy | Cambridge City | 0-2 | Alvechurch | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.2% | 95.2% | 91.6% | 92.1% | 92.9% | 92.6% | 90.2% |
| 1 | 3.26 9.9% | 3.26 9.9% | 3.00 15.5% | 3.25 11.0% | 3.05 18.2% | 3.25 13.3% | 2.95 14.5% |
| X | 4.20 0.9% | 4.20 0.9% | 3.95 0.0% | 3.70 1.4% | 3.76 1.3% | 3.85 2.7% | 3.70 0.0% |
| 2 | 1.98 6.5% | 1.98 6.5% | 1.98 10.0% | 1.97 6.5% | 2.07 13.1% | 1.95 6.6% | 2.00 9.9% |
| 0-2 | 2.45 2.9% | 2.45 2.9% | 2.50 6.4% | 2.40 2.1% | 2.35 0.0% | 2.42 2.1% | 2.50 8.7% |
| 3+ | 1.53 1.9% | 1.53 1.9% | 1.45 5.2% | 1.48 0.7% | 1.53 0.0% | 1.50 1.3% | 1.46 4.6% |
| 4+ | 2.24 3.0% | 2.24 3.0% | 2.25 5.5% | 2.20 0.9% | 2.23 4.7% | 2.25 2.2% | 2.22 7.5% |
| GG | 1.44 3.4% | 1.44 3.4% | 1.42 5.3% | 1.48 0.7% | 1.44 4.6% | 1.42 2.7% | 1.43 4.7% |
| NG | 2.56 5.8% | 2.56 5.8% | 2.60 8.3% | 2.47 0.8% | 2.60 9.2% | 2.65 3.9% | 2.60 9.2% |
| I2+ | 2.18 2.2% | 2.18 2.2% | 2.20 4.3% | 2.25 0.0% | 2.20 4.3% | 2.25 0.0% | 2.18 5.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice