Cambridge City 6 - 1 Maldon & Tiptree — rezultat
05.09.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Cambridge City Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Redbridge | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 20.09.2025 | Witham Town | H | 3-3 (3-3) | N | O |
| 06.09.2025 | Bowers & Pitsea | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 16.08.2025 | Mulbarton Wanderers | A | 0-0 | I | U |
| 02.08.2025 | Kirkley & Pakefield | A | 0-0 | I | U |
| 26.10.2024 | Royston Town | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 05.10.2024 | AFC Sudbury | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 21.09.2024 | Newmarket Town | A | 1-3 | P | O |
| 08.09.2024 | Kings Langley | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 17.08.2024 | Great Yarmouth Town | A | 2-1 | I | O |
Maldon & Tiptree Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | Port Vale | A | 5-1 (4-1) | I | O |
| 11.10.2025 | Flackwell Heath | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 27.09.2025 | Waltham Abbey | A | 2-4 (0-2) | P | O |
| 13.09.2025 | Stanway Rovers | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 06.09.2025 | AFC Dunstable | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 30.08.2025 | Canvey Island | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 16.08.2025 | Hadley | A | 0-0 | I | U |
| 02.08.2025 | Buckhurst Hill | H | 0-0 | I | U |
| 05.10.2024 | Canvey Island | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 21.09.2024 | Corby Town | H | 2-2 (0-0) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 91.9% | 91.5% | – | 92.7% | 90.1% |
| 1 | 2.68 2.7% | 2.68 2.7% | 2.70 0.0% | 2.60 0.0% | - | 2.65 0.0% | 2.65 1.9% |
| X | 3.58 0.6% | 3.58 0.6% | 3.80 0.0% | 3.65 0.0% | - | 3.75 0.0% | 3.60 1.4% |
| 2 | 2.24 0.0% | 2.24 0.0% | 2.20 0.0% | 2.30 0.0% | - | 2.30 0.0% | 2.20 0.9% |
| 0-2 | 2.30 0.0% | 2.30 0.0% | 2.45 0.0% | 2.32 0.0% | - | 2.35 0.0% | 2.40 0.8% |
| 3+ | 1.49 0.0% | 1.49 0.0% | 1.50 0.0% | 1.51 0.0% | - | 1.53 0.0% | 1.49 0.7% |
| 4+ | 2.29 1.3% | 2.29 1.3% | 2.30 0.0% | 2.27 0.0% | - | 2.35 0.0% | 2.28 1.7% |
| GG | 1.45 0.0% | 1.45 0.0% | 1.45 0.0% | 1.48 0.0% | - | 1.47 0.0% | 1.44 0.7% |
| NG | 2.53 0.0% | 2.53 0.0% | 2.55 0.0% | 2.50 0.0% | - | 2.50 0.0% | 2.55 2.0% |
| I2+ | 2.22 0.9% | 2.22 0.9% | 2.25 0.0% | 2.27 0.0% | - | 2.30 0.0% | 2.22 1.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice