Carshalton Athletic 1 - 2 Chertsey Town — rezultat
07.09.2026 18:45 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Carshalton Athletic Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Chertsey Town | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 04.10.2025 | Cheshunt | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 02.09.2025 | Wingate & Finchley | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 30.08.2025 | Wingate & Finchley | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.10.2024 | Boreham Wood | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 05.10.2024 | Hadley | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 28.09.2024 | Melksham Town | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 14.09.2024 | South Park | H | 1-0 | P | U |
| 31.08.2024 | Haywards Heath Town | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 07.10.2023 | Cray Valley PM | H | 1-2 (0-1) | I | O |
Chertsey Town Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 3
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Carshalton Athletic | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 04.10.2025 | Tilbury | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 13.09.2025 | Cray Valley PM | H | 2-3 (2-1) | I | O |
| 30.08.2025 | Thame United | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 04.01.2025 | Aldershot Town | A | 8-0 (3-0) | I | O |
| 11.12.2024 | Dagenham & Redbridge | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 16.11.2024 | Bath City | A | 2-3 (0-0) | P | O |
| 26.10.2024 | Uxbridge | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 12.10.2024 | Sutton Utd | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 05.10.2024 | Billericay Town | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | FA Cup | Chertsey Town | 1-1 (1-1) | Carshalton Athletic | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 92.1% | 91.6% | – | 90.3% | 89.9% |
| 1 | 1.96 8.9% | 1.96 8.9% | 2.05 17.1% | 2.15 18.1% | - | 2.00 14.3% | 2.05 17.1% |
| X | 3.68 5.7% | 3.68 5.7% | 3.70 7.5% | 3.35 4.3% | - | 4.00 0.0% | 3.50 4.1% |
| 2 | 3.16 18.8% | 3.16 18.8% | 3.05 19.7% | 3.05 21.8% | - | 2.80 27.3% | 2.95 21.3% |
| 0-2 | 2.17 0.0% | 2.17 0.0% | 2.20 2.2% | 2.22 0.0% | - | 2.30 0.0% | 2.20 2.2% |
| 3+ | 1.61 0.0% | 1.61 0.0% | 1.60 1.3% | 1.56 0.0% | - | 1.55 0.0% | 1.59 1.9% |
| 4+ | 2.49 4.6% | 2.49 4.6% | 2.55 2.0% | 2.35 0.0% | - | 2.40 0.0% | 2.55 2.0% |
| GG | 1.54 0.6% | 1.54 0.6% | 1.53 1.3% | 1.50 2.6% | - | 1.51 1.9% | 1.52 1.9% |
| NG | 2.29 0.9% | 2.29 0.9% | 2.35 4.4% | 2.42 4.3% | - | 2.35 0.0% | 2.32 3.1% |
| I2+ | 2.26 0.0% | 2.26 0.0% | 2.40 2.1% | 2.32 0.0% | - | 2.30 0.0% | 2.40 2.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice