Cray Wanderers 3 - 0 Chippenham Town — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Cray Wanderers Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Cheshunt | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 22.09.2026 | Maidstone Utd | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 19.09.2026 | Maidstone Utd | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.09.2026 | Lewes | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Lewes | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 04.10.2025 | Bishop's Stortford | A | 4-0 (0-0) | I | O |
| 02.09.2025 | Hanwell Town | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 30.08.2025 | Hanwell Town | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 12.10.2024 | Tonbridge Angels | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 05.10.2024 | Brentwood Town | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Chippenham Town Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Weymouth | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 22.09.2026 | Yate Town | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 18.09.2026 | Yate Town | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.09.2026 | Havant & Wville | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Havant & Wville | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 15.11.2025 | Weston-super-Mare | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 11.10.2025 | Chelmsford City | A | 4-3 (3-1) | I | O |
| 27.09.2025 | Walton & Hersham | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 13.09.2025 | Gloucester City | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 16.11.2024 | Chesham United | A | 2-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.3% | 95.3% | 91.9% | 91.4% | 92.7% | 92.4% | 90.1% |
| 1 | 1.81 0.5% | 1.81 0.5% | 1.70 4.5% | 1.73 2.3% | 1.80 2.9% | 1.77 0.0% | 1.80 0.6% |
| X | 4.45 2.8% | 4.45 2.8% | 4.00 0.0% | 3.85 1.3% | 3.95 2.6% | 4.25 6.3% | 3.85 1.3% |
| 2 | 3.68 1.6% | 3.68 1.6% | 4.00 11.1% | 3.90 2.6% | 3.71 8.6% | 3.55 5.3% | 3.40 2.9% |
| 0-2 | 2.65 8.2% | 2.65 8.2% | 2.55 7.1% | 2.40 0.0% | 2.33 0.0% | 2.63 8.7% | 2.60 10.6% |
| 3+ | 1.46 4.6% | 1.46 4.6% | 1.45 3.3% | 1.48 0.0% | 1.54 0.0% | 1.43 4.7% | 1.42 6.0% |
| 4+ | 2.09 6.7% | 2.09 6.7% | 2.20 6.4% | 2.20 0.0% | 2.14 7.4% | 2.15 4.4% | 2.12 9.8% |
| GG | 1.43 5.9% | 1.44 5.3% | 1.48 1.3% | 1.51 0.7% | 1.44 6.5% | 1.41 4.7% | 1.42 4.7% |
| NG | 2.59 7.9% | 2.56 6.7% | 2.50 4.2% | 2.40 0.8% | 2.61 12.5% | 2.70 8.0% | 2.60 8.3% |
| I2+ | 2.13 4.5% | 2.13 4.5% | 2.15 6.5% | 2.22 0.0% | 2.14 7.4% | 2.10 6.7% | 2.12 7.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice