Crowborough Athletic 1 - 2 Wimborne Town — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Crowborough Athletic Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 2.2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Hampton & Richmond | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 19.09.2026 | Hampton & Richmond | A | 3-3 (1-0) | N | O |
| 09.09.2026 | Whyteleafe | A | 2-3 (0-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Whyteleafe | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Ashford United | H | 2-4 (0-3) | I | O |
| 20.09.2025 | Sittingbourne | H | 1-6 | I | O |
| 06.09.2025 | Hassocks | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 16.08.2025 | Deal Town | H | 0-0 | I | U |
| 05.08.2025 | Punjab United | H | 3-2 | P | O |
| 02.08.2025 | Punjab United | A | 0-0 | I | U |
Wimborne Town Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Moneyfields | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 22.09.2026 | Weston-super-Mare | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.09.2026 | Weston-super-Mare | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 08.09.2026 | Portishead Town | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 05.09.2026 | Portishead Town | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.11.2025 | Chatham Town | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 25.10.2025 | AFC Portchester | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 04.10.2025 | Weymouth | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 27.09.2025 | Worthing | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 13.09.2025 | Bath City | H | 2-1 (2-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.2% | 95.3% | 91.9% | 91.6% | 92.9% | 92.6% | 90.3% |
| 1 | 4.48 4.2% | 4.50 4.7% | 4.20 2.4% | 4.10 0.0% | 4.33 5.7% | 4.10 2.4% | 4.20 1.2% |
| X | 4.86 10.0% | 4.86 10.0% | 4.45 11.3% | 4.20 2.4% | 4.38 7.9% | 4.50 5.9% | 4.15 7.8% |
| 2 | 1.61 5.3% | 1.61 5.3% | 1.60 4.8% | 1.64 1.2% | 1.62 0.6% | 1.63 1.2% | 1.59 3.0% |
| 0-2 | 2.89 22.5% | 2.88 22.0% | 2.95 28.3% | 2.62 9.2% | 2.35 0.0% | 2.85 17.8% | 2.95 28.3% |
| 3+ | 1.38 12.7% | 1.39 12.0% | 1.34 13.5% | 1.40 5.4% | 1.53 0.0% | 1.37 8.7% | 1.34 12.4% |
| 4+ | 1.95 16.3% | 1.96 15.9% | 1.93 21.2% | 2.02 9.0% | 1.89 15.2% | 1.95 13.3% | 1.92 20.0% |
| GG | 1.41 7.8% | 1.41 7.8% | 1.40 9.7% | 1.48 3.9% | 1.39 12.0% | 1.37 9.3% | 1.40 10.3% |
| NG | 2.66 14.7% | 2.66 14.7% | 2.70 20.0% | 2.47 6.5% | 2.76 23.2% | 2.85 18.8% | 2.65 17.8% |
| I2+ | 2.00 9.9% | 2.00 9.9% | 2.00 13.0% | 2.12 4.5% | 1.97 14.3% | 2.00 11.1% | 1.99 13.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice