Dorking Wanderers 1 - 0 Chatham Town — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Dorking Wanderers Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 2.2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Southall | H | 3-3 (1-1) | N | O |
| 20.09.2026 | Southall | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 13.12.2025 | Bath City | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 15.11.2025 | Eastbourne Borough | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 11.10.2025 | Aldershot Town | H | 2-3 (1-2) | I | O |
| 30.09.2025 | Salisbury | H | 4-2 (2-0) | P | O |
| 27.09.2025 | Salisbury | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 13.09.2025 | Wingate & Finchley | H | 7-2 (3-1) | P | O |
| 16.11.2024 | Eastbourne Borough | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 14.09.2024 | Horsham | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Chatham Town Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Berkhamsted | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 19.09.2026 | Slough Town | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 05.09.2026 | Egham Town | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 31.01.2026 | Southend | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 10.01.2026 | Carlisle | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 13.12.2025 | Plymouth Parkway | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 15.11.2025 | Wimborne Town | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 01.11.2025 | Buxton | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.10.2025 | Waltham Abbey | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 11.10.2025 | Tonbridge Angels | A | 1-3 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.4% | 95.4% | 91.9% | 91.1% | 92.8% | 90.0% | 90.0% |
| 1 | 1.38 16.9% | 1.38 16.9% | 1.38 19.0% | 1.39 14.9% | 1.37 20.2% | 1.32 10.0% | 1.35 20.5% |
| X | 5.55 27.0% | 5.55 27.0% | 4.90 24.6% | 4.90 23.4% | 5.25 26.1% | 5.25 22.2% | 4.95 26.7% |
| 2 | 7.00 53.3% | 7.00 53.3% | 6.25 51.9% | 5.75 33.1% | 6.35 63.7% | 6.15 39.4% | 5.95 56.7% |
| 0-2 | 2.70 2.3% | 2.70 2.3% | 2.75 5.8% | 2.65 3.9% | - | 2.75 4.6% | 2.70 5.9% |
| 3+ | 1.44 1.4% | 1.44 1.4% | 1.40 1.4% | 1.39 2.1% | - | 1.40 2.1% | 1.39 2.8% |
| 4+ | 2.06 1.9% | 2.06 1.9% | 2.05 4.7% | 2.02 4.7% | 2.05 6.0% | 2.05 4.7% | 2.04 5.1% |
| GG | 1.61 23.0% | 1.61 23.0% | 1.58 28.2% | 1.60 17.9% | 1.59 35.9% | 1.65 10.8% | 1.58 31.9% |
| NG | 2.16 30.9% | 2.16 30.9% | 2.20 39.2% | 2.20 25.0% | 2.21 52.4% | 2.05 10.8% | 2.20 46.7% |
| I2+ | 2.09 1.4% | 2.09 1.4% | 2.10 2.3% | 2.10 0.9% | 2.09 2.8% | 2.05 2.4% | 2.08 3.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice