Ebbsfleet United 1 - 2 Sholing — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Ebbsfleet United Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Maidenhead | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 10.01.2026 | Forest Green | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 13.12.2025 | Braintree | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 15.11.2025 | Sittingbourne | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 01.11.2025 | Grimsby | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 11.10.2025 | Solihull Moors | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 27.09.2025 | Faversham Town | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 13.09.2025 | Ashford Town (Middlesex) | H | 5-0 (1-0) | P | O |
| 07.12.2024 | Sutton Utd | A | 3-3 (1-0) | N | O |
| 12.10.2024 | Maidstone Utd | A | 3-0 (2-0) | I | O |
Sholing Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Yate Town | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 19.09.2026 | Tiverton Town | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Andover New Street | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 04.10.2025 | Bishop's Cleeve | A | 2-1 | I | O |
| 27.09.2025 | Eastbourne Borough | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 13.09.2025 | Fareham Town | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 30.08.2025 | Fairford Town | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 05.10.2024 | Hungerford Town | A | 3-1 | I | O |
| 14.09.2024 | Weymouth | H | 1-4 | I | O |
| 31.08.2024 | Basingstoke Town | A | 1-3 (1-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.7% | 95.7% | 91.9% | 91.3% | 92.9% | 90.1% | 90.4% |
| 1 | 1.38 8.7% | 1.38 8.7% | 1.35 7.1% | 1.38 5.3% | 1.35 8.0% | 1.35 3.8% | 1.34 8.9% |
| X | 5.39 12.9% | 5.39 12.9% | 4.95 8.3% | 4.90 10.9% | 5.20 5.5% | 4.75 13.6% | 4.80 9.4% |
| 2 | 7.40 26.0% | 7.40 26.0% | 6.90 23.3% | 6.00 9.1% | 7.00 32.0% | 6.30 18.7% | 6.60 29.8% |
| 0-2 | 2.47 0.4% | 2.47 0.4% | 2.55 2.0% | 2.42 0.0% | 2.31 4.5% | 2.42 2.0% | 2.50 6.4% |
| 3+ | 1.52 0.0% | 1.52 0.0% | 1.45 2.0% | 1.46 0.0% | 1.55 2.5% | 1.50 1.4% | 1.45 4.0% |
| 4+ | 2.23 0.5% | 2.23 0.5% | 2.20 2.2% | 2.20 0.0% | 2.22 3.9% | 2.25 2.3% | 2.20 6.4% |
| GG | 1.71 8.1% | 1.72 7.5% | 1.70 10.5% | 1.70 6.6% | 1.71 14.9% | 1.76 2.3% | 1.70 17.1% |
| NG | 2.00 9.3% | 1.98 8.2% | 2.00 12.4% | 2.05 9.0% | 2.03 20.1% | 1.90 5.0% | 2.02 22.4% |
| I2+ | 2.20 0.5% | 2.20 0.5% | 2.20 0.0% | 2.22 0.9% | 2.19 2.7% | 2.25 2.3% | 2.18 4.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice