Fakenham Town 1 - 3 Ware — rezultat
08.09.2026 18:45 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Fakenham Town Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Ware | A | 3-3 (2-2) | N | O |
| 29.08.2026 | Wroxham | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 25.08.2026 | St Ives Town | H | 0-0 | I | U |
| 05.08.2025 | Wroxham | A | 2-0 | I | U |
| 02.08.2025 | Wroxham | H | 0-0 | I | U |
| 03.08.2024 | Cornard United | A | 3-0 | I | O |
| 02.09.2023 | AFC Hornchurch | A | 5-0 (0-0) | I | O |
| 19.08.2023 | AFC Rushden & Diamonds | H | 1-0 | P | U |
| 08.08.2023 | St Neots Town | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 05.08.2023 | St Neots Town | A | 2-2 | N | O |
Ware Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Fakenham Town | H | 3-3 (2-2) | N | O |
| 29.08.2026 | Brightlingsea Regent | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 22.08.2026 | Leverstock Green | H | 0-0 | I | U |
| 06.09.2025 | Hadley | H | 1-5 (1-2) | I | O |
| 20.08.2025 | Ilford | A | 1-1 | N | U |
| 16.08.2025 | Ilford | H | 0-0 | I | U |
| 05.08.2025 | Welwyn | A | 0-0 | I | U |
| 02.08.2025 | Welwyn | H | 0-0 | I | U |
| 07.09.2024 | Newmarket Town | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 17.08.2024 | Brentwood Town | H | 0-1 | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | FA Cup | Ware | 3-3 (2-2) | Fakenham Town | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 92.0% | 91.4% | – | 90.0% | 90.4% |
| 1 | 2.77 8.6% | 2.77 8.6% | 2.95 0.0% | 2.82 6.4% | - | 2.85 11.8% | 2.85 3.6% |
| X | 3.92 4.3% | 3.92 4.3% | 3.85 0.0% | 3.90 4.0% | - | 3.85 5.5% | 3.80 7.0% |
| 2 | 2.07 6.3% | 2.07 6.3% | 2.05 0.0% | 2.07 8.0% | - | 2.00 11.1% | 2.03 5.6% |
| 0-2 | 2.69 14.0% | 2.69 14.0% | 2.85 0.0% | 2.67 10.3% | - | 2.75 3.8% | 2.80 20.7% |
| 3+ | 1.41 7.2% | 1.41 7.2% | 1.37 0.0% | 1.38 6.1% | - | 1.40 1.4% | 1.37 10.5% |
| 4+ | 2.02 11.4% | 2.02 11.4% | 2.00 0.0% | 2.00 7.8% | - | 2.05 2.4% | 1.99 17.1% |
| GG | 1.38 5.5% | 1.38 5.5% | 1.36 0.0% | 1.39 4.1% | - | 1.37 2.2% | 1.36 7.5% |
| NG | 2.77 10.8% | 2.77 10.8% | 2.85 0.0% | 2.80 8.9% | - | 2.75 5.2% | 2.85 15.4% |
| I2+ | 2.05 8.5% | 2.05 8.5% | 2.05 0.0% | 2.07 6.8% | - | 2.05 2.4% | 2.04 11.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice