Farnborough 0 - 2 Uxbridge — rezultat
22.09.2026 18:45 • Engleska - FA kup
Mečevi iz lige Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Farnborough Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Uxbridge | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 15.11.2025 | Walton & Hersham | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 11.10.2025 | Braintree | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 27.09.2025 | Westbury United | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 13.09.2025 | Dover | H | 4-1 (2-1) | P | O |
| 16.11.2024 | Salisbury | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 14.09.2024 | Walton & Hersham | A | 2-1 | I | O |
| 18.11.2023 | Slough Town | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 30.09.2023 | Weston-super-Mare | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 19.09.2023 | Wingate & Finchley | H | 6-0 (2-0) | P | O |
Uxbridge Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Farnborough | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 05.09.2026 | Haywards Heath Town | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 04.10.2025 | Stanway Rovers | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.08.2025 | Welling United | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 26.10.2024 | Chertsey Town | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 05.10.2024 | Thame United | H | 3-2 | P | O |
| 21.09.2024 | AFC Croydon Athletic | H | 2-1 | P | O |
| 07.09.2024 | Phoenix Sports | H | 6-0 | P | O |
| 20.08.2024 | Ashford Town (Middlesex) | H | 1-2 | I | O |
| 17.08.2024 | Ashford Town (Middlesex) | A | 1-1 | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | FA Cup | Uxbridge | 2-2 (1-1) | Farnborough | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.5% | 90.5% | 91.8% | 91.5% | 92.9% | 92.6% | 89.9% |
| 1 | 1.53 7.0% | 1.53 7.0% | 1.78 1.7% | 1.75 15.9% | 1.84 1.1% | 1.72 11.0% | 1.73 1.2% |
| X | 4.25 4.5% | 4.25 4.5% | 3.95 0.0% | 4.25 5.6% | 3.65 0.0% | 4.25 10.5% | 4.10 1.2% |
| 2 | 4.62 16.2% | 4.62 16.2% | 3.65 3.9% | 3.50 26.3% | 3.86 1.3% | 3.80 14.6% | 3.45 2.8% |
| 0-2 | 2.59 0.0% | 2.62 1.2% | 2.65 1.9% | 2.57 0.0% | - | 2.75 4.6% | 2.65 0.0% |
| 3+ | 1.39 0.0% | 1.38 0.7% | 1.42 0.0% | 1.41 0.0% | - | 1.40 2.1% | 1.41 0.0% |
| 4+ | 2.05 0.5% | 2.05 0.5% | 2.10 0.0% | 2.07 0.0% | 2.10 0.0% | 2.05 4.7% | 2.10 0.0% |
| GG | 1.47 3.3% | 1.47 3.3% | 1.42 0.0% | 1.47 4.5% | 1.42 0.0% | 1.36 8.1% | 1.42 0.0% |
| NG | 2.47 5.6% | 2.47 5.6% | 2.65 1.9% | 2.50 7.8% | 2.65 0.4% | 2.90 16.0% | 2.62 0.8% |
| I2+ | 2.06 1.0% | 2.06 1.0% | 2.12 0.0% | 2.12 0.0% | 2.11 0.0% | 2.05 2.4% | 2.10 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice