Faversham Town 1 - 1 Welling United — rezultat
05.09.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Faversham Town Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Flackwell Heath | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 27.09.2025 | Ebbsfleet United | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 13.09.2025 | Maidenhead | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 06.09.2025 | Sittingbourne | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 02.09.2025 | Hastings United | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 29.08.2025 | Hastings United | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 16.08.2025 | Merstham | A | 0-0 | I | U |
| 05.08.2025 | Balham | H | 5-1 | P | O |
| 02.08.2025 | Balham | A | 0-0 | I | U |
| 03.09.2024 | Broadbridge Heath | H | 1-3 (0-2) | I | O |
Welling United Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2025 | Brentwood Town | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 04.10.2025 | Royston Town | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 16.09.2025 | Slough Town | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 13.09.2025 | Slough Town | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 30.08.2025 | Uxbridge | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 16.11.2024 | Havant & Wville | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 14.09.2024 | Chatham Town | H | 0-1 | I | U |
| 10.02.2024 | Barnet | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 13.01.2024 | Chesterfield | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 09.12.2023 | Brackley Town | H | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 92.3% | 91.8% | – | 92.6% | 89.9% |
| 1 | 3.44 7.5% | 3.44 7.5% | 3.25 9.7% | 3.35 0.0% | - | 3.35 0.0% | 3.20 9.9% |
| X | 3.86 1.0% | 3.86 1.0% | 4.10 2.4% | 4.00 0.0% | - | 4.25 0.0% | 3.85 1.3% |
| 2 | 1.82 4.6% | 1.82 4.6% | 1.88 7.4% | 1.85 0.0% | - | 1.83 0.0% | 1.85 4.5% |
| 0-2 | 2.59 2.8% | 2.59 2.8% | 2.75 5.8% | 2.57 0.0% | - | 2.63 0.0% | 2.70 5.9% |
| 3+ | 1.39 1.4% | 1.39 1.4% | 1.40 1.4% | 1.41 0.0% | - | 1.43 0.0% | 1.39 3.5% |
| 4+ | 2.06 2.4% | 2.06 2.4% | 2.05 4.7% | 2.05 0.0% | - | 2.15 0.0% | 2.04 6.4% |
| GG | 1.40 2.1% | 1.40 2.1% | 1.38 4.8% | 1.44 0.0% | - | 1.38 0.0% | 1.39 3.5% |
| NG | 2.70 4.2% | 2.70 4.2% | 2.75 7.8% | 2.60 0.0% | - | 2.80 0.0% | 2.75 7.8% |
| I2+ | 2.07 1.4% | 2.07 1.4% | 2.10 2.3% | 2.12 0.0% | - | 2.10 0.0% | 2.08 3.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice