Flackwell Heath 0 - 1 Hanwell Town — rezultat
04.09.2026 18:45 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Flackwell Heath Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Faversham Town | H | 0-3 (0-0) | I | O |
| 12.08.2026 | Aylesbury United | A | 0-0 | I | U |
| 11.10.2025 | Maldon & Tiptree | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 30.09.2025 | Bracknell Town | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 27.09.2025 | Bracknell Town | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 13.09.2025 | Tower Hamlets | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 06.09.2025 | AFC Portchester | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 30.08.2025 | Lewes | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 16.08.2025 | Tuffley Rovers | H | 0-0 | I | U |
| 05.10.2024 | Bishop's Stortford | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Hanwell Town Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.12.2025 | Dagenham & Redbridge | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 15.11.2025 | Merthyr Town | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 25.10.2025 | St Albans City | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 04.10.2025 | Grays Athletic | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 13.09.2025 | Bedfont Sports | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 02.09.2025 | Cray Wanderers | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 30.08.2025 | Cray Wanderers | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 10.12.2024 | Eastleigh | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 16.11.2024 | Folkestone Invicta | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 26.10.2024 | Hendon | H | 5-0 (2-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 91.5% | 91.9% | – | 92.8% | 90.0% |
| 1 | 3.74 16.1% | 3.74 16.1% | 3.50 0.0% | 3.70 9.8% | - | 3.55 0.0% | 3.40 0.0% |
| X | 3.74 6.5% | 3.74 6.5% | 3.75 0.0% | 3.90 4.9% | - | 4.00 0.0% | 3.70 0.0% |
| 2 | 1.77 10.6% | 1.77 10.6% | 1.85 0.0% | 1.78 7.2% | - | 1.83 0.0% | 1.83 0.0% |
| 0-2 | 2.29 0.4% | 2.29 0.4% | 2.35 0.0% | 2.37 0.0% | - | 2.35 0.0% | 2.32 0.0% |
| 3+ | 1.55 4.0% | 1.55 4.0% | 1.53 0.0% | 1.49 0.0% | - | 1.53 0.0% | 1.53 0.0% |
| 4+ | 2.30 0.4% | 2.30 0.4% | 2.40 0.0% | 2.25 0.0% | - | 2.35 0.0% | 2.40 0.0% |
| GG | 1.52 1.9% | 1.52 1.9% | 1.50 0.0% | 1.52 1.9% | - | 1.47 0.0% | 1.50 0.0% |
| NG | 2.34 3.1% | 2.34 3.1% | 2.38 0.0% | 2.37 3.0% | - | 2.50 0.0% | 2.38 0.0% |
| I2+ | 2.18 0.9% | 2.18 0.9% | 2.30 0.0% | 2.25 0.0% | - | 2.30 0.0% | 2.30 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice