Gainsborough Trinity 2 - 3 Anstey Nomads — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Gainsborough Trinity Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Bury | A | 4-3 (1-0) | I | O |
| 22.09.2026 | Leamington | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 19.09.2026 | Leamington | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Sherwood Colliery | A | 2-4 (1-1) | P | O |
| 18.11.2025 | Alfreton Town | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 02.11.2025 | Accrington ST | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 25.10.2025 | Redditch United | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 14.10.2025 | Hartlepool | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 11.10.2025 | Hartlepool | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 04.10.2025 | Shifnal Town FC | H | 3-2 (2-0) | P | O |
Anstey Nomads Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Ilkeston Town | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 19.09.2026 | Newcastle Town | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Sileby Rangers | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 13.01.2026 | FC Halifax Town | A | 4-0 (0-0) | I | O |
| 13.12.2025 | Hartlepool | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 15.11.2025 | Bedford Town | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 25.10.2025 | Stratford Town | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 04.10.2025 | Stourbridge | H | 3-2 (2-2) | P | O |
| 20.09.2025 | Bedworth United | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 06.09.2025 | Shepshed Dynamo | A | 0-4 (0-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.2% | 95.2% | 91.8% | 91.6% | 92.8% | 92.4% | 89.9% |
| 1 | 2.13 5.8% | 2.13 5.8% | 2.05 6.8% | 2.15 4.4% | 2.09 5.0% | 2.15 4.4% | 2.05 7.7% |
| X | 4.08 0.5% | 4.08 0.5% | 3.65 0.0% | 3.60 1.4% | 3.62 0.0% | 3.75 0.0% | 3.50 0.0% |
| 2 | 2.98 7.2% | 2.98 7.2% | 3.05 8.9% | 2.87 6.3% | 3.10 7.3% | 2.85 5.6% | 2.95 11.3% |
| 0-2 | 2.35 1.3% | 2.35 1.3% | 2.25 2.2% | 2.20 5.2% | 2.27 1.7% | 2.25 4.3% | 2.25 1.3% |
| 3+ | 1.58 0.6% | 1.58 0.6% | 1.55 1.3% | 1.58 3.9% | 1.57 1.3% | 1.58 3.3% | 1.56 0.6% |
| 4+ | 2.34 1.3% | 2.34 1.3% | 2.50 4.2% | 2.42 5.2% | 2.22 0.0% | 2.50 6.4% | 2.47 0.8% |
| GG | 1.48 1.4% | 1.48 1.4% | 1.50 1.4% | 1.53 3.4% | 1.51 1.3% | 1.49 6.4% | 1.50 1.4% |
| NG | 2.45 2.0% | 2.45 2.0% | 2.38 2.9% | 2.35 4.9% | 2.39 2.4% | 2.45 10.9% | 2.38 0.8% |
| I2+ | 2.28 0.4% | 2.28 0.4% | 2.35 2.2% | 2.37 3.0% | 2.36 1.3% | 2.35 2.2% | 2.35 1.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice