Gainsborough Trinity 3 - 0 Leamington — rezultat
22.09.2026 18:45 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Gainsborough Trinity Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Leamington | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Sherwood Colliery | A | 2-4 (1-1) | P | O |
| 18.11.2025 | Alfreton Town | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 02.11.2025 | Accrington ST | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 25.10.2025 | Redditch United | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 14.10.2025 | Hartlepool | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 11.10.2025 | Hartlepool | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 04.10.2025 | Shifnal Town FC | H | 3-2 (2-0) | P | O |
| 27.09.2025 | Dunston UTS | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 13.09.2025 | Rushall Olympic | H | 2-1 (0-1) | P | O |
Leamington Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Gainsborough Trinity | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Ilkeston Town | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 13.12.2025 | Rochdale | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 15.11.2025 | Maidenhead | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 13.09.2025 | Alvechurch | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 10.12.2024 | Rochdale | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 16.11.2024 | King's Lynn Town | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 28.09.2024 | Harborough Town | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 14.09.2024 | Carlton Town | H | 1-0 | P | U |
| 07.10.2023 | Redditch United | A | 2-1 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | FA Cup | Leamington | 1-1 (1-0) | Gainsborough Trinity | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.7% | 91.5% | 92.7% | 92.5% | 90.2% |
| 1 | 1.83 4.0% | 1.83 3.4% | 1.83 0.0% | 1.85 0.0% | 1.85 14.4% | 1.85 11.9% | 1.81 0.0% |
| X | 3.58 1.1% | 3.58 1.7% | 3.60 2.7% | 3.55 1.4% | 3.64 6.7% | 3.65 4.3% | 3.55 2.7% |
| 2 | 3.56 9.0% | 3.56 8.5% | 3.75 2.7% | 3.70 0.0% | 3.80 22.6% | 3.75 19.0% | 3.65 2.8% |
| 0-2 | 2.05 5.5% | 2.05 5.5% | 2.10 4.5% | 2.02 8.2% | 2.10 1.9% | 2.03 0.0% | 2.08 4.6% |
| 3+ | 1.66 4.4% | 1.66 4.4% | 1.65 3.1% | 1.70 8.3% | 1.66 1.2% | 1.70 0.0% | 1.65 3.1% |
| 4+ | 2.69 10.7% | 2.69 10.7% | 2.70 3.8% | 2.67 11.3% | - | 2.75 0.0% | 2.70 3.8% |
| GG | 1.60 3.2% | 1.60 3.2% | 1.60 3.2% | 1.64 5.8% | 1.61 1.3% | 1.65 2.5% | 1.60 2.6% |
| NG | 2.18 4.0% | 2.18 4.0% | 2.15 4.4% | 2.12 7.8% | 2.18 1.8% | 2.10 2.3% | 2.15 4.4% |
| I2+ | 2.34 4.0% | 2.34 4.0% | 2.50 2.0% | 2.57 9.4% | 2.52 1.6% | 2.60 0.0% | 2.50 2.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice