Guiseley AFC 1 - 0 Bradford (Park Avenue) — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Guiseley AFC Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Bamber Bridge | H | 4-2 (2-1) | P | O |
| 19.09.2026 | Hebburn Town | A | 1-4 (0-1) | P | O |
| 08.09.2026 | Stockton Town | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Stockton Town | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 25.10.2025 | Prescot Cables | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 04.10.2025 | Bridlington Town | A | 2-4 | P | O |
| 13.09.2025 | South Shields | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 30.08.2025 | Rylands | A | 1-4 (1-2) | P | O |
| 02.11.2024 | Stevenage | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 12.10.2024 | Kidderminster Harriers | A | 0-1 (0-0) | P | U |
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Lancaster City | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Curzon Ashton | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Stalybridge Celtic | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 15.11.2025 | Radcliffe | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 25.10.2025 | Morpeth Town | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 03.10.2025 | Heaton Stannington | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 20.09.2025 | Consett | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 06.09.2025 | Redcar Athletic | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 16.08.2025 | Avro | H | 0-0 | I | U |
| 02.08.2025 | Mossley | H | 0-0 | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.4% | 95.4% | 91.8% | 91.7% | 92.8% | 92.7% | 90.0% |
| 1 | 1.89 12.5% | 1.89 12.5% | 1.93 14.9% | 1.90 14.5% | 1.98 21.5% | 1.90 15.2% | 1.93 15.6% |
| X | 3.88 12.4% | 3.88 12.4% | 3.50 15.7% | 3.65 11.0% | 3.41 16.0% | 3.75 11.8% | 3.30 12.0% |
| 2 | 3.82 12.4% | 3.82 12.4% | 3.50 12.5% | 3.45 15.9% | 3.58 21.8% | 3.50 16.7% | 3.45 15.9% |
| 0-2 | 1.94 17.4% | 1.94 17.4% | 1.88 18.3% | 1.87 20.4% | 1.89 19.6% | 1.87 21.1% | 1.87 18.0% |
| 3+ | 1.86 17.7% | 1.86 17.7% | 1.83 18.1% | 1.85 23.3% | 1.82 19.0% | 1.83 20.4% | 1.81 17.5% |
| 4+ | 3.00 28.2% | 3.00 28.2% | 3.20 30.6% | 3.00 33.3% | 2.34 0.0% | 3.15 37.0% | 3.15 28.6% |
| GG | 1.71 11.8% | 1.71 11.8% | 1.70 9.7% | 1.77 13.5% | 1.71 8.2% | 1.71 12.5% | 1.71 9.6% |
| NG | 2.00 13.4% | 2.00 13.4% | 2.00 11.1% | 1.95 14.1% | 2.02 9.8% | 2.00 14.9% | 2.00 11.1% |
| I2+ | 2.64 18.4% | 2.64 18.4% | 2.80 19.1% | 2.72 19.8% | 2.77 20.4% | 2.80 24.4% | 2.75 18.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice