Halesowen Town 1 - 2 Stafford Rangers — rezultat
06.10.2026 18:45 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Halesowen Town Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Stafford Rangers | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 26.09.2026 | Wellingborough Town | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 19.09.2026 | Mickleover Sports | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Basford United | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 04.10.2025 | Leek Town | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 29.09.2025 | Aveley | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 27.09.2025 | Aveley | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.09.2025 | Grimsby Borough | H | 6-1 (3-1) | P | O |
| 13.09.2025 | Grimsby Borough | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 02.09.2025 | Stratford Town | A | 0-3 (0-1) | P | O |
Stafford Rangers Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Halesowen Town | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 26.09.2026 | Gloucester City | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 19.09.2026 | Hereford | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 12.09.2026 | Kidsgrove Athletic | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 05.09.2026 | Northampton ON Chenecks | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Corby Town | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 20.09.2025 | Sporting Club Inkberrow | A | 4-3 (3-2) | I | O |
| 06.09.2025 | Boldmere St. Michaels | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 02.08.2025 | Lutterworth Town | H | 0-0 | I | U |
| 07.09.2024 | Walsall Wood | A | 2-1 | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | FA Cup | Stafford Rangers | 1-1 (0-0) | Halesowen Town | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.3% | 90.3% | 91.6% | 92.1% | 92.8% | 92.4% | 90.3% |
| 1 | 2.09 20.1% | 2.09 20.1% | 2.15 22.9% | 2.15 25.7% | 2.19 28.8% | 2.15 26.5% | 2.15 24.3% |
| X | 3.62 16.2% | 3.62 16.2% | 3.55 5.3% | 3.70 7.5% | 3.58 8.0% | 3.75 11.8% | 3.50 5.4% |
| 2 | 2.84 30.7% | 2.84 30.7% | 2.90 27.5% | 2.85 26.0% | 2.93 31.9% | 2.85 26.9% | 2.80 27.3% |
| 0-2 | 2.17 6.1% | 2.17 6.1% | 2.25 0.0% | 2.22 0.0% | 2.25 0.4% | 2.30 9.5% | 2.22 1.3% |
| 3+ | 1.59 0.6% | 1.59 0.6% | 1.58 1.9% | 1.56 0.6% | 1.58 0.6% | 1.55 6.1% | 1.57 0.6% |
| 4+ | 2.46 3.4% | 2.46 3.4% | 2.50 0.0% | 2.40 0.8% | - | 2.40 9.4% | 2.50 1.2% |
| GG | 1.52 4.4% | 1.52 4.4% | 1.50 3.2% | 1.52 5.6% | 1.51 4.4% | 1.45 11.6% | 1.50 3.2% |
| NG | 2.34 4.9% | 2.34 4.9% | 2.38 5.8% | 2.37 9.2% | 2.40 7.6% | 2.55 18.6% | 2.38 5.8% |
| I2+ | 2.32 1.3% | 2.32 1.3% | 2.38 1.3% | 2.37 0.0% | 2.37 0.4% | 2.30 8.0% | 2.35 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice