Harborough Town 3 - 2 St Albans City — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Harborough Town Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Rushall Olympic | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 13.12.2025 | Carlisle | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 15.11.2025 | Enfield Town | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 25.10.2025 | AFC Rushden & Diamonds | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 14.10.2025 | Altrincham | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.10.2025 | Altrincham | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 04.10.2025 | Hednesford Town | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 27.09.2025 | Peterborough Sports | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 13.09.2025 | Worksop Town | H | 3-2 (1-2) | P | O |
| 02.09.2025 | Leek Town | A | 0-3 (0-1) | P | O |
St Albans City Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Bury Town | H | 4-1 (3-1) | P | O |
| 19.09.2026 | Witham Town | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 08.09.2026 | Hashtag United | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Hashtag United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.11.2025 | Burton Albion | A | 6-0 (1-0) | I | O |
| 25.10.2025 | Hanwell Town | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 14.10.2025 | Banbury United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.10.2025 | Banbury United | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 04.10.2025 | Aveley | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 27.09.2025 | Woodford Town | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.4% | 95.4% | 92.0% | 91.8% | 92.9% | 90.3% | 90.2% |
| 1 | 1.96 3.9% | 1.96 3.9% | 1.83 8.5% | 1.85 9.8% | 1.90 5.5% | 1.93 5.9% | 1.83 10.3% |
| X | 4.26 1.9% | 4.26 1.9% | 4.05 3.8% | 3.75 4.2% | 3.90 3.2% | 3.75 2.7% | 3.80 5.6% |
| 2 | 3.30 5.8% | 3.30 5.8% | 3.40 13.3% | 3.55 16.4% | 3.40 7.3% | 3.10 1.6% | 3.35 13.6% |
| 0-2 | 2.52 2.4% | 2.52 2.4% | 2.55 6.3% | 2.42 0.0% | - | 2.42 2.0% | 2.55 7.1% |
| 3+ | 1.50 2.0% | 1.50 2.0% | 1.45 3.3% | 1.46 0.0% | - | 1.50 1.4% | 1.44 4.0% |
| 4+ | 2.19 1.8% | 2.19 1.8% | 2.20 6.4% | 2.20 1.4% | 2.19 3.9% | 2.25 2.3% | 2.18 6.0% |
| GG | 1.43 0.0% | 1.43 0.0% | 1.42 2.1% | 1.48 2.1% | 1.43 2.1% | 1.45 2.1% | 1.43 2.1% |
| NG | 2.59 0.0% | 2.59 0.0% | 2.60 4.0% | 2.47 3.9% | 2.62 3.1% | 2.50 5.7% | 2.60 4.0% |
| I2+ | 2.15 0.9% | 2.15 0.9% | 2.15 4.4% | 2.20 1.4% | 2.17 2.7% | 2.25 2.3% | 2.15 4.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice