Kettering Town 1 - 3 Worcester City — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Kettering Town Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Matlock Town | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 19.09.2026 | Quorn | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 08.09.2026 | Wellingborough Town | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Wellingborough Town | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 04.10.2025 | St Ives Town | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 13.09.2025 | Quorn | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 30.08.2025 | Long Eaton United | A | 1-4 (1-1) | P | O |
| 01.12.2024 | Doncaster | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 02.11.2024 | Northampton | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 12.10.2024 | Farsley Celtic FC | A | 1-2 (0-1) | P | O |
Worcester City Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Leek Town | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 18.09.2026 | Stratford Town | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 08.09.2026 | Knowle | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Knowle | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.10.2025 | Alvechurch | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.10.2025 | Rugby Town | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 02.09.2025 | Chasetown | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 30.08.2025 | Chasetown | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 07.09.2024 | Leicester Road | H | 1-4 | I | O |
| 17.08.2024 | Dudley Town | H | 1-2 | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.4% | 95.4% | 91.8% | 91.5% | 92.8% | 92.5% | 89.9% |
| 1 | 1.89 18.5% | 1.89 18.5% | 1.80 20.0% | 1.85 18.5% | 1.87 16.9% | 1.85 17.8% | 1.81 21.3% |
| X | 4.22 1.4% | 4.22 1.4% | 3.90 0.0% | 3.75 2.7% | 3.75 1.6% | 3.75 0.0% | 3.65 1.4% |
| 2 | 3.54 34.6% | 3.54 34.6% | 3.60 41.2% | 3.50 31.1% | 3.62 31.2% | 3.65 35.2% | 3.50 40.0% |
| 0-2 | 2.37 7.1% | 2.37 7.1% | 2.25 10.0% | 2.22 8.3% | 2.24 0.0% | 2.25 8.9% | 2.22 10.1% |
| 3+ | 1.57 5.4% | 1.57 5.4% | 1.58 6.8% | 1.56 6.8% | 1.58 0.0% | 1.58 6.8% | 1.57 7.5% |
| 4+ | 2.32 6.9% | 2.32 6.9% | 2.55 13.3% | 2.37 9.2% | 2.26 0.9% | 2.50 13.6% | 2.50 12.6% |
| GG | 1.52 7.0% | 1.52 7.0% | 1.55 9.2% | 1.55 8.4% | 1.54 6.9% | 1.53 10.9% | 1.54 8.5% |
| NG | 2.34 10.7% | 2.34 10.7% | 2.30 13.2% | 2.30 13.2% | 2.31 10.8% | 2.35 16.1% | 2.28 13.0% |
| I2+ | 2.28 4.1% | 2.28 4.1% | 2.40 9.1% | 2.35 8.3% | 2.41 8.1% | 2.35 6.8% | 2.40 9.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice