Leatherhead 1 - 0 Hanworth Villa — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Leatherhead Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Ramsgate | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 19.09.2026 | Kingstonian | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Croydon Athletic | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 10.01.2026 | Horsham | H | 2-3 (2-0) | I | O |
| 13.12.2025 | Harrow Borough | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 15.11.2025 | Hampton & Richmond | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 25.10.2025 | Canvey Island | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 04.10.2025 | Ramsgate | H | 4-1 (2-1) | P | O |
| 20.09.2025 | Kingstonian | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 06.09.2025 | Raynes Park Vale | H | 4-0 (2-0) | P | O |
Hanworth Villa Gost
- Dao
- 2.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Bishop's Stortford | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 19.09.2026 | Pagham | A | 0-6 (0-4) | P | O |
| 05.09.2026 | Whitstable Town | H | 4-1 (1-1) | P | O |
| 23.08.2025 | Northwood | A | 3-1 | I | O |
| 16.08.2025 | Tower Hamlets | A | 0-0 | I | U |
| 07.09.2024 | Margate | H | 0-5 | I | O |
| 03.09.2024 | Walton & Hersham | A | 4-2 (0-0) | I | O |
| 30.08.2024 | Walton & Hersham | H | 3-3 | N | O |
| 17.08.2024 | Abbey Rangers | H | 4-1 | P | O |
| 03.08.2024 | Knaphill | H | 4-0 | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.4% | 95.4% | 91.7% | 91.5% | 92.9% | 92.5% | 89.8% |
| 1 | 2.30 0.0% | 2.30 0.0% | 2.30 2.2% | 2.25 0.9% | 2.40 6.2% | 2.25 0.0% | 2.32 6.4% |
| X | 4.04 0.0% | 4.04 0.0% | 3.80 4.1% | 3.65 0.0% | 3.74 3.3% | 3.75 0.0% | 3.60 1.4% |
| 2 | 2.73 0.0% | 2.73 0.0% | 2.55 7.3% | 2.67 0.0% | 2.55 8.6% | 2.70 0.0% | 2.47 10.2% |
| 0-2 | 2.36 0.0% | 2.36 0.0% | 2.50 8.7% | 2.32 3.3% | 2.33 0.0% | 2.35 2.9% | 2.50 8.7% |
| 3+ | 1.58 0.0% | 1.58 0.0% | 1.45 6.5% | 1.51 2.0% | 1.54 0.0% | 1.53 2.0% | 1.46 4.6% |
| 4+ | 2.33 0.0% | 2.33 0.0% | 2.20 10.2% | 2.27 3.2% | 2.22 0.0% | 2.35 4.4% | 2.20 8.3% |
| GG | 1.45 0.0% | 1.45 0.0% | 1.42 4.1% | 1.48 2.1% | 1.42 4.1% | 1.40 0.7% | 1.41 4.1% |
| NG | 2.53 0.0% | 2.53 0.0% | 2.65 8.2% | 2.50 2.0% | 2.66 7.3% | 2.75 1.8% | 2.65 8.2% |
| I2+ | 2.24 0.0% | 2.24 0.0% | 2.20 4.3% | 2.27 2.3% | 2.19 5.2% | 2.30 2.2% | 2.18 5.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice