Marine 2 - 0 Warrington Town — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Marine Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Radcliffe | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 28.03.2026 | Wealdstone | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.02.2026 | Woking | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 31.01.2026 | Tamworth | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.01.2026 | Gloucester City | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 13.12.2025 | Curzon Ashton | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 15.11.2025 | Stocksbridge Park Steels | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 27.09.2025 | Buxton | H | 2-3 (0-1) | I | O |
| 13.09.2025 | Newcastle Blue Star | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 16.11.2024 | Chorley | A | 3-1 (1-0) | I | O |
Warrington Town Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Ashton United | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 19.09.2026 | South Liverpool | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 08.09.2026 | Shildon AFC | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Shildon AFC | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 04.10.2025 | Hyde United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 30.08.2025 | Bamber Bridge | H | 0-3 | I | O |
| 16.11.2024 | Southport | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 14.09.2024 | Radcliffe | H | 1-2 | I | O |
| 18.11.2023 | Blyth Spartans | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 16.09.2023 | Curzon Ashton | H | 2-3 (2-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2021 | FA Cup | Marine | 3-0 | Warrington Town | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.3% | 95.3% | 91.4% | 91.5% | 92.7% | 92.7% | 90.2% |
| 1 | 1.77 2.2% | 1.77 2.2% | 1.75 2.8% | 1.80 0.0% | 1.81 0.6% | 1.78 0.0% | 1.76 2.8% |
| X | 4.04 2.0% | 4.04 2.0% | 3.55 1.4% | 3.65 1.4% | 3.48 1.2% | 3.75 0.0% | 3.40 0.0% |
| 2 | 4.22 3.4% | 4.22 3.4% | 4.15 3.8% | 3.80 0.0% | 4.19 3.7% | 4.00 0.0% | 4.05 5.2% |
| 0-2 | 2.00 2.0% | 2.00 2.0% | 1.93 1.6% | 1.90 2.7% | 1.92 3.2% | 1.91 3.2% | 1.91 0.5% |
| 3+ | 1.81 1.6% | 1.81 1.6% | 1.78 1.1% | 1.80 2.7% | 1.79 3.2% | 1.80 2.7% | 1.78 0.0% |
| 4+ | 2.86 3.1% | 2.86 3.1% | 3.10 0.0% | 2.90 3.3% | - | 3.05 4.7% | 3.05 1.6% |
| GG | 1.73 1.7% | 1.73 1.7% | 1.73 0.0% | 1.76 2.2% | 1.74 2.8% | 1.72 2.3% | 1.74 0.6% |
| NG | 1.97 1.5% | 1.97 1.5% | 1.98 0.0% | 1.95 2.6% | 1.99 3.6% | 2.00 2.6% | 1.97 0.0% |
| I2+ | 2.59 2.6% | 2.59 2.6% | 2.75 0.0% | 2.67 1.8% | 2.72 3.5% | 2.75 1.8% | 2.70 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice