Morecambe 3 - 0 Darlington 1883 — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Morecambe Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Southport | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 13.01.2026 | Kidderminster Harriers | A | 6-2 (5-1) | I | O |
| 13.12.2025 | Gateshead | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 14.10.2025 | Chester | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 11.10.2025 | Chester | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 03.05.2025 | Harrogate Town | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 26.04.2025 | Chesterfield | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 21.04.2025 | Salford City | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 18.04.2025 | Bromley | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 12.04.2025 | Carlisle | H | 0-2 (0-1) | I | U |
Darlington 1883 Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 2.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Redcar Town | A | 2-4 (1-1) | P | O |
| 15.11.2025 | United of Manchester | A | 3-2 (0-1) | I | O |
| 11.10.2025 | AFC Telford United | H | 0-6 (0-4) | I | O |
| 30.09.2025 | AFC Fylde | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 27.09.2025 | AFC Fylde | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 13.09.2025 | Bootle | A | 1-3 (1-0) | P | O |
| 07.12.2024 | York | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 16.11.2024 | Buxton | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.09.2024 | Gainsborough Trinity | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 14.09.2024 | West Didsbury & Chorlton | A | 1-2 | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.2% | 95.2% | 91.6% | 91.5% | 92.6% | 90.2% | 90.0% |
| 1 | 1.56 23.5% | 1.56 23.5% | 1.50 25.0% | 1.58 22.9% | 1.54 24.5% | 1.58 19.0% | 1.50 26.8% |
| X | 4.78 23.2% | 4.78 23.2% | 4.45 27.1% | 4.25 18.1% | 4.33 27.0% | 4.25 10.4% | 4.20 27.3% |
| 2 | 5.00 51.5% | 5.00 51.5% | 5.00 51.5% | 4.45 45.9% | 5.00 47.1% | 4.15 27.7% | 4.85 54.0% |
| 0-2 | 2.51 22.4% | 2.51 22.4% | 2.60 30.0% | 2.47 26.7% | 2.36 21.0% | 2.35 19.3% | 2.55 31.4% |
| 3+ | 1.50 15.3% | 1.50 15.3% | 1.45 16.2% | 1.44 17.7% | 1.53 13.1% | 1.53 12.6% | 1.44 17.7% |
| 4+ | 2.19 20.7% | 2.19 20.7% | 2.15 25.9% | 2.15 23.2% | 2.18 3.5% | 2.35 19.0% | 2.15 28.3% |
| GG | 1.56 4.3% | 1.55 4.9% | 1.53 6.1% | 1.54 7.8% | 1.54 7.2% | 1.61 3.0% | 1.54 6.7% |
| NG | 2.25 6.1% | 2.27 7.1% | 2.30 8.5% | 2.32 12.1% | 2.33 11.5% | 2.15 2.4% | 2.30 10.6% |
| I2+ | 2.18 14.5% | 2.18 14.5% | 2.15 18.9% | 2.17 16.5% | 2.16 19.7% | 2.30 14.8% | 2.15 20.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice