Mulbarton Wanderers 1 - 2 Gloucester City — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Mulbarton Wanderers Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Woodford Town | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Cornard United | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Welwyn Garden City | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 16.09.2025 | Witham Town | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 13.09.2025 | Witham Town | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.08.2025 | Histon | A | 2-3 | P | O |
| 16.08.2025 | Cambridge City | H | 0-0 | I | U |
| 02.08.2025 | Dereham Town | H | 0-0 | I | U |
| 17.08.2024 | Gorleston | H | 1-3 | I | O |
| 06.08.2024 | Ely City | H | 2-1 (0-0) | P | O |
Gloucester City Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Stafford Rangers | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 19.09.2026 | AFC Totton | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 08.09.2026 | Mangotsfield United | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 05.09.2026 | Mangotsfield United | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 10.01.2026 | Marine | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 13.12.2025 | Worthing | H | 3-3 (0-1) | N | O |
| 15.11.2025 | Slough Town | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 25.10.2025 | Havant & Wville | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 04.10.2025 | Hartpury University | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.09.2025 | Chippenham Town | H | 1-2 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.2% | 95.2% | 91.9% | 91.4% | 92.9% | 92.5% | 90.2% |
| 1 | 4.26 32.3% | 4.26 32.3% | 4.05 26.6% | 3.90 27.9% | 4.09 21.4% | 3.95 25.4% | 3.95 29.5% |
| X | 4.20 7.1% | 4.20 7.1% | 3.80 8.6% | 3.80 4.1% | 3.70 5.4% | 4.00 9.6% | 3.75 8.7% |
| 2 | 1.73 16.0% | 1.73 16.0% | 1.73 15.6% | 1.74 15.1% | 1.78 11.9% | 1.73 15.6% | 1.70 16.3% |
| 0-2 | 2.13 1.4% | 2.13 1.4% | 2.15 4.9% | 2.07 1.0% | 2.15 3.9% | 2.06 0.0% | 2.12 3.4% |
| 3+ | 1.71 1.2% | 1.71 1.2% | 1.63 3.0% | 1.67 0.0% | 1.63 3.0% | 1.68 0.0% | 1.62 3.0% |
| 4+ | 2.62 1.9% | 2.62 1.9% | 2.65 5.4% | 2.62 0.0% | - | 2.70 0.0% | 2.65 3.6% |
| GG | 1.63 3.8% | 1.63 3.8% | 1.60 0.0% | 1.67 3.7% | 1.61 0.6% | 1.64 2.5% | 1.62 1.9% |
| NG | 2.12 4.9% | 2.12 4.9% | 2.15 2.3% | 2.07 4.6% | 2.18 0.9% | 2.15 2.3% | 2.15 2.3% |
| I2+ | 2.40 1.6% | 2.40 1.6% | 2.50 2.0% | 2.50 0.0% | 2.48 2.7% | 2.55 0.0% | 2.47 3.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice