Needham Market 3 - 1 Stanway Rovers — rezultat
08.09.2026 18:45 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Needham Market Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Stanway Rovers | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.10.2025 | Weston-super-Mare | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 04.10.2025 | Chatham Town | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 27.09.2025 | Witham Town | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 13.09.2025 | Eynesbury Rovers | H | 4-2 (3-0) | P | O |
| 30.08.2025 | Tilbury | H | 4-2 (2-0) | P | O |
| 16.11.2024 | Alfreton Town | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 14.09.2024 | St Albans City | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 17.10.2023 | York | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 14.10.2023 | York | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Stanway Rovers Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Needham Market | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.10.2025 | Harrow Borough | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 04.10.2025 | Uxbridge | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.09.2025 | Mildenhall Town | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 13.09.2025 | Maldon & Tiptree | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 06.09.2025 | Aylesbury United | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 30.08.2025 | Cockfosters | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 16.08.2025 | Haringey Borough | A | 0-0 | I | U |
| 02.08.2025 | Romford | H | 0-0 | I | U |
| 17.08.2024 | Tilbury | A | 3-1 | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | FA Cup | Stanway Rovers | 0-0 (0-0) | Needham Market | N | U |
| 15.09.2015 | FA Cup | Stanway Rovers | 3-0 | Needham Market | I | O |
| 12.09.2015 | FA Cup | Needham Market | 1-1 | Stanway Rovers | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | – | 91.3% | – | 90.1% | 90.2% |
| 1 | 1.59 2.5% | 1.59 2.5% | - | 1.64 3.0% | - | 1.65 5.1% | 1.66 0.6% |
| X | 3.90 2.5% | 3.90 2.5% | - | 4.00 2.4% | - | 3.85 3.8% | 3.65 3.9% |
| 2 | 4.66 9.4% | 4.66 9.4% | - | 4.25 9.0% | - | 4.10 8.9% | 4.30 7.5% |
| 0-2 | 1.96 9.3% | 1.96 9.3% | - | 2.00 7.8% | - | 1.97 3.0% | 1.95 9.3% |
| 3+ | 1.75 8.0% | 1.75 8.0% | - | 1.71 6.9% | - | 1.75 2.9% | 1.74 8.1% |
| 4+ | 2.88 12.5% | 2.88 12.5% | - | 2.72 10.1% | - | 2.90 5.5% | 2.95 12.6% |
| GG | 1.74 7.4% | 1.74 7.4% | - | 1.75 6.7% | - | 1.77 1.7% | 1.75 7.4% |
| NG | 1.96 8.8% | 1.96 8.8% | - | 1.97 7.1% | - | 1.90 2.6% | 1.95 8.0% |
| I2+ | 2.56 7.6% | 2.56 7.6% | - | 2.52 4.1% | - | 2.70 3.8% | 2.65 8.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice