Oxford City 6 - 1 Enfield Town — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Oxford City Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Dorchester Town | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 15.11.2025 | Peterborough Sports | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 13.09.2025 | Westbury United | A | 3-2 (1-2) | I | O |
| 01.03.2025 | Woking | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 01.02.2025 | Forest Green | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 07.01.2025 | Biggleswade Town | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 07.12.2024 | Hadley | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 16.11.2024 | Sporting Khalsa | H | 5-0 (2-0) | P | O |
| 28.09.2024 | Gosport Borough | H | 2-3 (1-0) | I | O |
| 14.09.2024 | Willand Rovers | H | 6-0 (3-0) | P | O |
Enfield Town Gost
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Hanwell Town | A | 2-4 (0-0) | P | O |
| 19.09.2026 | Billericay Town | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Frenford | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 15.11.2025 | Harborough Town | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 11.10.2025 | Slough Town | A | 3-2 (1-2) | I | O |
| 27.09.2025 | Quorn | H | 0-0 | I | U |
| 13.09.2025 | Enfield 1893 | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 07.12.2024 | Sittingbourne | A | 4-2 (4-2) | I | O |
| 16.11.2024 | AFC Hornchurch | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 14.09.2024 | Peterborough Sports | H | 0-1 | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.3% | 95.3% | 92.1% | 91.3% | 93.0% | 92.6% | 90.2% |
| 1 | 1.53 1.9% | 1.53 1.9% | 1.50 3.2% | 1.50 2.6% | 1.52 0.7% | 1.50 2.0% | 1.49 0.7% |
| X | 5.02 5.9% | 5.02 5.9% | 4.75 8.0% | 4.50 1.1% | 4.67 5.2% | 4.50 5.3% | 4.45 6.0% |
| 2 | 5.10 1.0% | 5.10 1.0% | 4.80 4.3% | 4.85 5.4% | 4.91 7.4% | 5.25 12.9% | 4.70 3.1% |
| 0-2 | 2.79 15.3% | 2.79 15.3% | 2.80 16.7% | 2.55 6.3% | - | 2.65 9.5% | 2.80 19.1% |
| 3+ | 1.41 8.4% | 1.41 8.4% | 1.38 8.0% | 1.42 4.1% | - | 1.42 5.3% | 1.37 9.3% |
| 4+ | 2.01 11.5% | 2.01 11.5% | 2.00 14.9% | 2.07 8.0% | 1.97 16.9% | 2.10 6.7% | 1.99 15.3% |
| GG | 1.48 6.9% | 1.48 6.9% | 1.48 4.5% | 1.55 3.7% | 1.46 10.4% | 1.52 1.3% | 1.47 8.7% |
| NG | 2.45 11.9% | 2.45 11.9% | 2.45 8.9% | 2.30 6.0% | 2.53 17.7% | 2.35 0.0% | 2.47 14.9% |
| I2+ | 2.06 7.6% | 2.06 7.6% | 2.05 8.9% | 2.15 4.4% | 2.03 11.0% | 2.10 6.7% | 2.05 10.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice