Plymouth Parkway 2 - 1 Horsham — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Plymouth Parkway Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Bath City | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 19.09.2026 | Frome Town | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Gosport Borough | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 13.12.2025 | Chatham Town | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 15.11.2025 | Salisbury | H | 4-3 (2-1) | P | O |
| 25.10.2025 | Poole Town | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 04.10.2025 | Gosport Borough | H | 3-2 (0-1) | P | O |
| 30.08.2025 | Frome Town | H | 0-4 (0-3) | I | O |
| 26.10.2024 | Chichester City | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 12.10.2024 | Worthing | H | 0-4 (0-1) | I | O |
Horsham Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Walton & Hersham | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 28.02.2026 | Southend | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 31.01.2026 | Scunthorpe | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 10.01.2026 | Leatherhead | A | 2-3 (2-0) | P | O |
| 13.12.2025 | Hemel Hempstead Town | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 15.11.2025 | Farnham Town | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 27.09.2025 | Folkestone Invicta | H | 2-3 (2-1) | I | O |
| 16.09.2025 | Westfield (Surrey) | H | 6-0 (2-0) | P | O |
| 13.09.2025 | Westfield (Surrey) | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 10.12.2024 | Torquay | A | 2-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 95.0% | 91.6% | 92.1% | 92.8% | 92.7% | 90.2% |
| 1 | 2.59 1.5% | 2.59 1.5% | 2.50 2.0% | 2.55 0.0% | 2.55 3.8% | 2.60 0.0% | 2.47 3.1% |
| X | 3.95 0.3% | 3.95 0.3% | 3.75 0.0% | 3.50 1.4% | 3.57 1.1% | 3.50 0.0% | 3.60 4.3% |
| 2 | 2.42 1.7% | 2.42 1.7% | 2.35 2.2% | 2.45 0.0% | 2.47 2.9% | 2.45 0.0% | 2.35 0.0% |
| 0-2 | 2.24 0.4% | 2.24 0.4% | 2.20 0.0% | 2.12 1.4% | 2.21 2.8% | 2.14 0.5% | 2.18 0.0% |
| 3+ | 1.64 0.0% | 1.64 0.0% | 1.60 0.0% | 1.63 1.2% | 1.60 1.8% | 1.63 0.6% | 1.59 0.0% |
| 4+ | 2.47 0.4% | 2.47 0.4% | 2.55 1.9% | 2.52 2.0% | - | 2.60 0.0% | 2.55 0.0% |
| GG | 1.52 0.7% | 1.52 0.7% | 1.50 0.0% | 1.55 1.3% | 1.51 1.9% | 1.55 2.6% | 1.51 0.0% |
| NG | 2.34 0.8% | 2.34 0.8% | 2.38 1.3% | 2.30 2.1% | 2.38 2.1% | 2.30 4.2% | 2.35 0.0% |
| I2+ | 2.36 0.4% | 2.36 0.4% | 2.40 2.0% | 2.47 2.9% | 2.43 2.0% | 2.50 2.0% | 2.40 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice