Redditch United 0 - 2 Berkhamsted — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Redditch United Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Bedworth United | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 19.09.2026 | Evesham United | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 07.09.2026 | Malvern Town | H | 4-0 (0-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Malvern Town | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.10.2025 | Gainsborough Trinity | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 04.10.2025 | Cleethorpes Town | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.09.2025 | Buxton | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 30.08.2025 | Skegness Town | H | 5-0 | P | O |
| 05.10.2024 | Halesowen Town | H | 0-3 | I | O |
| 16.09.2024 | Shifnal Town FC | H | 0-1 | I | U |
Berkhamsted Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Chatham Town | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 19.09.2026 | Hendon | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Bishop's Stortford | A | 2-3 (1-0) | P | O |
| 04.10.2025 | Cray Valley PM | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 13.09.2025 | Billericay Town | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 30.08.2025 | St Ives Town | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 05.10.2024 | Hanwell Town | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.09.2024 | Tilbury | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 14.09.2024 | St Ives Town | A | 5-0 | I | O |
| 07.09.2024 | AFC Dunstable | A | 2-2 (0-0) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.4% | 95.4% | 92.3% | 91.6% | 92.8% | 92.7% | 89.9% |
| 1 | 2.30 4.5% | 2.30 4.5% | 2.25 4.7% | 2.22 0.9% | 2.33 7.9% | 2.20 0.0% | 2.22 4.7% |
| X | 3.79 1.3% | 3.79 1.3% | 3.40 0.0% | 3.35 3.1% | 3.35 0.6% | 3.50 4.5% | 3.35 0.0% |
| 2 | 2.86 4.3% | 2.86 4.3% | 2.90 4.9% | 2.92 4.3% | 2.86 8.9% | 2.95 3.3% | 2.75 6.8% |
| 0-2 | 2.02 1.9% | 2.02 1.9% | 1.98 1.0% | 2.00 0.0% | 1.99 0.5% | 2.00 0.0% | 1.98 1.0% |
| 3+ | 1.79 1.7% | 1.79 1.7% | 1.73 1.8% | 1.72 0.0% | 1.73 0.0% | 1.73 0.0% | 1.72 0.6% |
| 4+ | 2.82 2.9% | 2.82 2.9% | 2.95 1.7% | 2.67 0.0% | - | 2.85 0.0% | 2.90 0.7% |
| GG | 1.60 0.6% | 1.60 0.6% | 1.60 0.0% | 1.59 0.0% | 1.61 0.0% | 1.59 0.0% | 1.60 0.0% |
| NG | 2.18 0.5% | 2.18 0.5% | 2.15 0.0% | 2.20 0.0% | 2.18 0.5% | 2.20 0.0% | 2.15 0.0% |
| I2+ | 2.50 1.2% | 2.50 1.2% | 2.65 1.9% | 2.52 0.0% | 2.64 0.4% | 2.65 0.0% | 2.62 0.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice