Redditch United 4 - 0 Malvern Town — rezultat
07.09.2026 18:45 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Redditch United Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Malvern Town | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.10.2025 | Gainsborough Trinity | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 04.10.2025 | Cleethorpes Town | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.09.2025 | Buxton | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 30.08.2025 | Skegness Town | H | 5-0 | P | O |
| 05.10.2024 | Halesowen Town | H | 0-3 | I | O |
| 16.09.2024 | Shifnal Town FC | H | 0-1 | I | U |
| 14.09.2024 | Shifnal Town FC | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 31.08.2024 | Halesowen Town | H | 3-2 (0-1) | P | O |
| 12.12.2023 | Radcliffe | A | 4-0 (2-0) | I | O |
Malvern Town Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Redditch United | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 04.10.2025 | AFC Rushden & Diamonds | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 20.09.2025 | Lincoln United | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 06.09.2025 | Loughborough University | H | 5-1 (4-1) | P | O |
| 16.08.2025 | Worcester Raiders | H | 0-0 | I | U |
| 07.09.2024 | Bideford | A | 2-0 | I | U |
| 31.08.2024 | Cleethorpes Town | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 16.08.2024 | Hinckley AFC | A | 2-5 | P | O |
| 03.08.2024 | Hereford Pegasus | H | 2-1 | P | O |
| 09.09.2023 | Mousehole | H | 2-4 | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | FA Cup | Malvern Town | 1-1 (1-0) | Redditch United | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 92.3% | 91.6% | – | 89.9% | 90.3% |
| 1 | 1.78 18.7% | 1.78 18.7% | 1.88 13.9% | 1.78 11.9% | - | 1.80 12.5% | 1.84 13.6% |
| X | 3.74 6.0% | 3.74 6.0% | 3.70 3.9% | 3.75 3.8% | - | 3.75 11.8% | 3.70 5.1% |
| 2 | 3.70 32.6% | 3.70 32.6% | 3.55 19.3% | 3.80 20.8% | - | 3.45 24.2% | 3.40 20.0% |
| 0-2 | 2.29 1.3% | 2.29 1.3% | 2.35 0.0% | 2.32 0.0% | - | 2.35 0.0% | 2.32 0.0% |
| 3+ | 1.55 0.6% | 1.55 0.6% | 1.53 0.0% | 1.51 0.0% | - | 1.53 0.0% | 1.52 0.0% |
| 4+ | 2.35 2.2% | 2.35 2.2% | 2.40 0.0% | 2.27 0.0% | - | 2.35 0.0% | 2.38 0.0% |
| GG | 1.51 6.2% | 1.51 6.2% | 1.50 3.2% | 1.54 3.1% | - | 1.52 3.8% | 1.50 3.8% |
| NG | 2.36 9.3% | 2.36 9.3% | 2.40 6.7% | 2.32 4.5% | - | 2.30 2.2% | 2.40 6.7% |
| I2+ | 2.22 1.4% | 2.22 1.4% | 2.30 0.0% | 2.27 0.0% | - | 2.30 0.0% | 2.30 0.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice