Salisbury 5 - 0 Dulwich Hamlet — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Salisbury Domaćin
- Dao
- 2.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Taunton Town | H | 4-1 (2-1) | P | O |
| 15.11.2025 | Plymouth Parkway | A | 4-3 (2-1) | I | O |
| 30.09.2025 | Dorking Wanderers | A | 4-2 (2-0) | I | O |
| 27.09.2025 | Dorking Wanderers | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 13.09.2025 | Laverstock & Ford | H | 4-1 (4-0) | P | O |
| 04.01.2025 | Sittingbourne | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 10.12.2024 | Chesham United | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 16.11.2024 | Farnborough | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 28.09.2024 | Bath City | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 14.09.2024 | AFC Stoneham | A | 1-7 | P | O |
Dulwich Hamlet Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Hastings United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 19.09.2026 | Welling United | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 05.09.2026 | East Grinstead Town | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 04.10.2025 | Hendon | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 30.08.2025 | Whitstable Town | H | 2-3 (2-0) | I | O |
| 26.10.2024 | Hashtag United | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.10.2024 | Dartford | A | 0-1 | P | U |
| 03.09.2024 | Leatherhead | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 31.08.2024 | Leatherhead | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 28.10.2023 | Lewes | H | 0-2 (0-2) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.4% | 95.4% | 91.8% | 91.5% | 93.0% | 90.0% | 90.1% |
| 1 | 1.71 27.6% | 1.71 27.6% | 1.70 30.8% | 1.68 23.5% | 1.67 30.5% | 1.65 22.2% | 1.64 27.1% |
| X | 4.40 20.6% | 4.40 20.6% | 4.33 15.1% | 4.15 17.0% | 4.23 21.7% | 4.25 19.0% | 4.00 18.4% |
| 2 | 4.24 48.3% | 4.24 48.3% | 3.70 55.2% | 3.90 37.1% | 4.16 54.5% | 3.70 44.8% | 4.00 47.7% |
| 0-2 | 2.35 0.8% | 2.35 0.8% | 2.30 2.1% | 2.32 3.3% | 2.24 5.1% | 2.35 0.8% | 2.35 2.2% |
| 3+ | 1.58 0.6% | 1.58 0.6% | 1.55 1.3% | 1.51 2.0% | 1.58 3.9% | 1.53 0.7% | 1.51 1.3% |
| 4+ | 2.34 0.9% | 2.34 0.9% | 2.45 2.1% | 2.27 0.9% | 2.37 0.0% | 2.35 2.2% | 2.35 2.1% |
| GG | 1.53 15.0% | 1.53 15.0% | 1.55 18.4% | 1.56 11.4% | 1.55 20.5% | 1.59 8.1% | 1.54 19.4% |
| NG | 2.32 22.8% | 2.32 22.8% | 2.30 31.4% | 2.27 16.4% | 2.31 32.8% | 2.20 10.0% | 2.30 30.7% |
| I2+ | 2.22 1.8% | 2.22 1.8% | 2.30 0.0% | 2.27 0.0% | 2.28 0.0% | 2.30 2.2% | 2.28 0.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice