Sheppey United 0 - 2 Chertsey Town — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Sheppey United Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Snodland | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 12.09.2026 | Deal Town | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 05.09.2026 | Redhill | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 29.08.2026 | Beaconsfield Town | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 30.08.2025 | Westfield (Surrey) | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 23.08.2025 | Hassocks | H | 1-1 | N | U |
| 16.08.2025 | Eastbourne United | H | 0-0 | I | U |
| 02.08.2025 | Metropolitan Police | H | 0-0 | I | U |
| 07.09.2024 | Ramsgate | H | 2-3 | I | O |
| 03.09.2024 | Hanwell Town | A | 6-0 (1-0) | I | O |
Chertsey Town Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.6
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Welling United | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 19.09.2026 | Greenwich Borough | H | 3-2 (3-0) | P | O |
| 07.09.2026 | Carshalton Athletic | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 05.09.2026 | Carshalton Athletic | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 04.10.2025 | Tilbury | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 13.09.2025 | Cray Valley PM | H | 2-3 (2-1) | I | O |
| 30.08.2025 | Thame United | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 04.01.2025 | Aldershot Town | A | 8-0 (3-0) | I | O |
| 11.12.2024 | Dagenham & Redbridge | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 16.11.2024 | Bath City | A | 2-3 (0-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.09.2019 | FA Cup | Chertsey Town | 4-1 | Sheppey United | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.3% | 95.3% | 92.0% | 91.6% | 92.8% | 92.6% | 90.0% |
| 1 | 4.04 20.0% | 4.04 20.0% | 3.90 9.9% | 3.75 8.7% | 3.94 2.9% | 3.75 5.6% | 3.75 19.4% |
| X | 4.54 4.2% | 4.54 4.2% | 4.45 11.3% | 4.00 2.6% | 4.30 3.9% | 4.25 6.3% | 4.33 0.0% |
| 2 | 1.72 10.3% | 1.72 10.3% | 1.65 8.3% | 1.74 4.9% | 1.69 2.9% | 1.73 5.5% | 1.63 7.9% |
| 0-2 | 2.61 6.1% | 2.61 6.1% | 2.75 15.5% | 2.40 0.0% | - | 2.47 0.0% | 2.70 13.4% |
| 3+ | 1.47 3.9% | 1.47 3.9% | 1.40 6.7% | 1.47 0.0% | - | 1.48 0.0% | 1.39 7.3% |
| 4+ | 2.12 5.4% | 2.12 5.4% | 2.05 12.8% | 2.20 0.0% | 2.06 12.0% | 2.20 0.0% | 2.04 12.1% |
| GG | 1.44 7.1% | 1.44 7.1% | 1.42 5.3% | 1.52 0.7% | 1.43 5.3% | 1.44 0.7% | 1.43 9.5% |
| NG | 2.55 12.3% | 2.55 12.3% | 2.60 8.3% | 2.37 1.3% | 2.62 9.6% | 2.60 1.9% | 2.60 18.2% |
| I2+ | 2.11 3.2% | 2.11 3.2% | 2.10 8.7% | 2.22 0.0% | 2.09 7.9% | 2.20 0.0% | 2.08 7.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice