Spalding United 4 - 0 Bury Town — rezultat
06.10.2026 18:45 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Spalding United Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Bury Town | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 19.09.2026 | Hanley Town | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 25.10.2025 | Corby Town | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 11.10.2025 | South Shields | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 04.10.2025 | Rushall Olympic | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 27.09.2025 | Dagenham & Redbridge | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 13.09.2025 | Alfreton Town | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 30.08.2025 | Ilkeston Town | A | 1-2 | P | O |
| 05.10.2024 | Alvechurch | H | 1-2 | I | O |
| 17.09.2024 | Alfreton Town | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Bury Town Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 2.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Spalding United | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 26.09.2026 | St Albans City | A | 4-1 (3-1) | I | O |
| 19.09.2026 | Gorleston | A | 3-4 (1-3) | P | O |
| 05.09.2026 | London Lions | A | 2-4 (1-3) | P | O |
| 04.10.2025 | AFC Sudbury | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 17.09.2025 | Woodford Town | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.09.2025 | Woodford Town | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 30.08.2025 | Brightlingsea Regent | A | 2-3 (2-1) | P | O |
| 07.09.2024 | Leverstock Green | A | 1-0 | I | U |
| 20.08.2024 | Felixstowe & Walton Utd | A | 4-0 | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | FA Cup | Bury Town | 1-1 (1-1) | Spalding United | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.5% | 91.5% | 92.8% | 90.0% | 90.1% |
| 1 | 2.14 20.9% | 2.14 20.9% | 2.15 22.9% | 2.07 20.3% | 2.18 28.2% | 2.05 20.6% | 2.18 26.7% |
| X | 3.52 12.9% | 3.52 12.9% | 3.40 5.6% | 3.70 7.5% | 3.52 9.5% | 3.75 11.8% | 3.40 6.8% |
| 2 | 2.82 33.2% | 2.82 33.2% | 3.00 27.7% | 2.95 23.4% | 2.99 30.9% | 2.80 28.2% | 2.80 29.1% |
| 0-2 | 1.96 2.0% | 1.96 2.0% | 2.00 2.6% | 1.92 0.0% | 2.03 4.1% | 2.03 4.6% | 2.02 4.1% |
| 3+ | 1.72 5.0% | 1.72 5.0% | 1.70 2.9% | 1.77 0.0% | 1.71 3.4% | 1.70 4.0% | 1.69 3.4% |
| 4+ | 2.83 1.0% | 2.83 1.0% | 2.85 5.0% | 2.87 0.0% | - | 2.75 8.3% | 2.85 5.0% |
| GG | 1.60 7.0% | 1.60 7.0% | 1.60 7.5% | 1.71 3.9% | 1.60 9.1% | 1.64 4.7% | 1.58 8.1% |
| NG | 2.18 10.1% | 2.18 10.1% | 2.20 10.0% | 2.02 5.2% | 2.20 12.2% | 2.10 5.0% | 2.20 10.6% |
| I2+ | 2.54 2.8% | 2.54 2.8% | 2.60 3.7% | 2.65 0.0% | 2.60 3.3% | 2.60 3.7% | 2.60 3.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice