Spennymoor Town 4 - 1 Chester — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Spennymoor Town Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | AFC Emley | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 15.11.2025 | AFC Fylde | H | 2-3 (2-1) | I | O |
| 01.11.2025 | Barrow | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 11.10.2025 | Billericay Town | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 27.09.2025 | Chadderton | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 13.09.2025 | West Auckland Town | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 11.05.2025 | Aldershot Town | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 05.04.2025 | Rochdale | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 01.03.2025 | Sutton Utd | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 01.02.2025 | Boston United | H | 2-2 (0-0) | N | O |
Chester Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Lower Breck | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 15.11.2025 | Clitheroe | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 01.11.2025 | Cambridge United | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 14.10.2025 | Morecambe | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 11.10.2025 | Morecambe | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 27.09.2025 | Curzon Ashton | H | 5-1 (2-0) | P | O |
| 13.09.2025 | Stalybridge Celtic | A | 1-2 | P | O |
| 16.11.2024 | Gainsborough Trinity | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 12.10.2024 | Scarborough Athletic | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 01.10.2024 | Stockton Town | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.2020 | FA Cup | Chester | 3-1 | Spennymoor Town | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.3% | 95.3% | 91.7% | 91.6% | 92.8% | 92.8% | 89.9% |
| 1 | 2.84 3.6% | 2.84 3.6% | 2.85 7.5% | 2.90 4.7% | 2.84 3.1% | 2.90 0.0% | 2.85 8.8% |
| X | 3.93 3.4% | 3.93 3.4% | 3.65 2.8% | 3.50 11.1% | 3.53 6.0% | 3.35 0.0% | 3.30 4.8% |
| 2 | 2.26 3.8% | 2.26 3.8% | 2.15 8.5% | 2.17 10.3% | 2.26 1.3% | 2.30 0.0% | 2.18 11.0% |
| 0-2 | 2.19 6.8% | 2.19 6.8% | 2.15 8.6% | 2.20 12.8% | 2.17 10.7% | 2.20 11.7% | 2.15 8.0% |
| 3+ | 1.68 5.1% | 1.68 5.1% | 1.60 7.5% | 1.58 10.2% | 1.62 8.0% | 1.60 8.6% | 1.60 6.4% |
| 4+ | 2.54 8.3% | 2.54 8.3% | 2.60 11.9% | 2.40 11.8% | - | 2.55 12.1% | 2.60 10.3% |
| GG | 1.55 3.1% | 1.55 3.1% | 1.53 4.4% | 1.52 5.0% | 1.53 6.1% | 1.54 4.9% | 1.53 3.8% |
| NG | 2.27 4.1% | 2.27 4.1% | 2.30 7.0% | 2.37 7.7% | 2.34 8.8% | 2.30 7.0% | 2.32 6.4% |
| I2+ | 2.42 4.3% | 2.42 4.3% | 2.45 7.5% | 2.37 7.8% | 2.46 7.9% | 2.40 11.1% | 2.45 6.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice