Thame United 0 - 1 Eastbourne Borough — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Thame United Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Chichester City | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 23.09.2026 | Exmouth | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 19.09.2026 | Exmouth | H | 3-3 (1-0) | N | O |
| 12.09.2026 | Portland United | A | 0-2 | P | U |
| 05.09.2026 | Reading City | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Westbury United | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 04.10.2025 | Banbury United | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 20.09.2025 | Winchester City | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 06.09.2025 | Moneyfields | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 30.08.2025 | Chertsey Town | A | 2-1 (0-1) | I | O |
Eastbourne Borough Gost
- Dao
- 2.6
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Welwyn Garden City | H | 4-2 (1-1) | P | O |
| 19.09.2026 | Windsor | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Whitehawk | A | 2-4 (2-2) | P | O |
| 15.11.2025 | Dorking Wanderers | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 11.10.2025 | Boreham Wood | H | 0-3 (0-0) | I | O |
| 27.09.2025 | Sholing | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 13.09.2025 | Epsom & Ewell FC | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 07.12.2024 | Boreham Wood | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 16.11.2024 | Dorking Wanderers | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 14.09.2024 | Boreham Wood | H | 0-1 | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.3% | 95.3% | 91.9% | 91.5% | 92.7% | 90.1% | 90.1% |
| 1 | 3.88 25.4% | 3.88 25.4% | 3.65 25.5% | 3.60 24.2% | 3.77 32.1% | 3.65 27.0% | 3.55 24.5% |
| X | 5.00 5.5% | 5.00 5.5% | 4.80 9.1% | 4.10 0.0% | 4.44 3.7% | 4.50 5.9% | 4.65 8.1% |
| 2 | 1.69 9.0% | 1.69 9.0% | 1.65 7.8% | 1.75 12.2% | 1.70 12.6% | 1.63 5.2% | 1.63 8.7% |
| 0-2 | 3.64 51.7% | 3.64 51.7% | 3.75 59.6% | 3.30 42.2% | 2.31 0.0% | 3.40 44.7% | 3.70 59.5% |
| 3+ | 1.24 20.5% | 1.24 20.5% | 1.23 19.6% | 1.24 18.4% | 1.55 0.0% | 1.27 17.0% | 1.23 19.1% |
| 4+ | 1.69 26.2% | 1.69 26.2% | 1.65 31.3% | 1.67 27.4% | 1.65 26.7% | 1.70 27.7% | 1.64 31.1% |
| GG | 1.30 19.8% | 1.30 19.8% | 1.27 20.6% | 1.31 18.6% | 1.28 23.4% | 1.28 19.5% | 1.27 21.1% |
| NG | 3.16 47.7% | 3.16 47.7% | 3.35 55.8% | 3.20 47.5% | 3.37 62.0% | 3.20 45.5% | 3.30 53.5% |
| I2+ | 1.83 19.0% | 1.83 19.0% | 1.73 24.8% | 1.87 17.6% | 1.73 25.8% | 1.80 21.7% | 1.72 25.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice