Tonbridge Angels 0 - 1 Torquay — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Tonbridge Angels Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Ramsgate | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 15.11.2025 | Worthing | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 11.10.2025 | Chatham Town | H | 1-3 (1-0) | I | O |
| 30.09.2025 | Cray Valley PM | H | 5-0 (4-0) | P | O |
| 27.09.2025 | Cray Valley PM | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.09.2025 | Steyning Town | H | 6-1 (3-0) | P | O |
| 13.09.2025 | Steyning Town | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 16.11.2024 | Gosport Borough | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.11.2024 | Harborough Town | H | 1-4 (0-1) | I | O |
| 12.10.2024 | Cray Wanderers | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Torquay Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | AFC Stoneham | H | 6-1 (4-1) | P | O |
| 15.11.2025 | Maidstone Utd | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 13.09.2025 | AFC Totton | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 04.01.2025 | Worthing | A | 5-1 (4-0) | I | O |
| 10.12.2024 | Horsham | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 16.11.2024 | Truro City | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 14.09.2024 | Bishop's Cleeve | A | 3-0 | I | O |
| 13.01.2024 | Hereford | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 09.12.2023 | Frome Town | A | 1-4 (0-2) | P | O |
| 18.11.2023 | Yeovil Town | H | 2-1 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.12.2021 | FA Trophy | Tonbridge Angels | 2-1 (1-1) | Torquay | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 95.0% | 91.4% | 91.5% | 92.8% | 89.9% | 89.9% |
| 1 | 2.68 25.1% | 2.68 25.1% | 2.55 27.1% | 2.65 23.2% | 2.57 29.2% | 2.55 28.2% | 2.50 27.5% |
| X | 3.99 3.2% | 3.99 3.2% | 3.75 0.0% | 3.40 6.8% | 3.72 0.3% | 3.50 6.7% | 3.55 1.4% |
| 2 | 2.33 22.6% | 2.33 22.6% | 2.30 24.3% | 2.37 24.7% | 2.38 27.3% | 2.30 22.3% | 2.32 25.4% |
| 0-2 | 2.28 1.8% | 2.28 1.8% | 2.45 11.4% | 2.30 3.6% | 1.77 19.9% | 2.26 0.0% | 2.40 10.1% |
| 3+ | 1.62 1.2% | 1.62 1.2% | 1.50 6.3% | 1.53 1.9% | 1.94 21.3% | 1.57 0.0% | 1.49 6.9% |
| 4+ | 2.42 2.0% | 2.42 2.0% | 2.30 11.5% | 2.27 4.2% | 2.25 2.6% | 2.45 0.0% | 2.28 12.3% |
| GG | 1.48 3.3% | 1.48 3.3% | 1.45 6.5% | 1.47 3.9% | 1.43 8.3% | 1.50 0.0% | 1.44 7.1% |
| NG | 2.45 5.6% | 2.45 5.6% | 2.55 13.3% | 2.52 8.6% | 2.63 14.8% | 2.35 2.1% | 2.55 13.3% |
| I2+ | 2.30 1.7% | 2.30 1.7% | 2.25 8.2% | 2.27 2.2% | 2.21 9.1% | 2.35 0.0% | 2.22 9.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice