Truro City 4 - 0 Cirencester Town — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Truro City Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Merthyr Town | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 19.09.2026 | Merthyr Town | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 13.12.2025 | Southend | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 14.10.2025 | AFC Totton | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 11.10.2025 | AFC Totton | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 16.11.2024 | Torquay | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 14.09.2024 | Brackley Town | H | 0-2 | I | U |
| 18.11.2023 | Hungerford Town | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 16.09.2023 | Weston-super-Mare | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 29.10.2022 | Beaconsfield Town | A | 2-0 (2-0) | I | U |
Cirencester Town Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Farnham Town | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 19.09.2026 | Farnham Town | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 05.09.2026 | Fleetlands | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 05.08.2025 | Reading City | A | 2-0 | I | U |
| 02.08.2025 | Reading City | H | 0-0 | I | U |
| 03.08.2024 | Fairford Town | A | 7-0 | I | O |
| 09.09.2023 | Frome Town | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 19.08.2023 | Flackwell Heath | A | 2-0 | I | U |
| 08.10.2022 | Swindon Supermarine | A | 3-0 | I | O |
| 24.09.2022 | Paulton Rovers | H | 3-2 (2-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2021 | FA Trophy | Truro City | 1-0 | Cirencester Town | P | U |
| 15.12.2015 | FA Trophy | Cirencester Town | 0-1 (0-0) | Truro City | P | U |
| 12.12.2015 | FA Trophy | Truro City | 2-2 (2-0) | Cirencester Town | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.4% | 95.4% | 91.9% | 90.8% | 93.0% | 92.6% | 90.2% |
| 1 | 1.19 3.5% | 1.19 3.5% | 1.18 4.4% | 1.17 0.8% | 1.20 6.2% | 1.18 1.7% | 1.17 4.5% |
| X | 7.50 8.5% | 7.50 8.5% | 6.50 8.5% | 6.40 3.2% | 6.50 12.8% | 6.50 4.0% | 6.25 8.1% |
| 2 | 13.50 15.6% | 13.50 15.6% | 11.50 28.1% | 11.00 0.0% | 11.30 36.9% | 12.70 10.4% | 10.60 26.9% |
| 0-2 | 2.81 0.7% | 2.81 0.7% | 2.85 1.8% | 2.70 0.0% | - | 2.75 0.0% | 2.80 1.8% |
| 3+ | 1.40 0.0% | 1.40 0.0% | 1.37 0.7% | 1.37 0.0% | - | 1.40 0.0% | 1.37 0.7% |
| 4+ | 1.99 0.5% | 1.99 0.5% | 2.00 0.0% | 1.97 0.0% | 2.00 2.0% | 2.05 0.0% | 1.98 1.0% |
| GG | 1.89 7.8% | 1.91 6.8% | 1.93 14.2% | 1.97 1.0% | 1.90 20.5% | 1.90 2.7% | 1.93 14.2% |
| NG | 1.80 7.8% | 1.78 6.6% | 1.75 12.9% | 1.75 1.1% | 1.78 19.5% | 1.81 2.2% | 1.74 13.7% |
| I2+ | 1.96 0.0% | 1.96 0.0% | 2.05 0.0% | 2.05 0.0% | 2.05 1.0% | 2.05 0.0% | 2.04 0.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice