Uxbridge 3 - 1 Hungerford Town — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Uxbridge Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Lewes | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 22.09.2026 | Farnborough | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 19.09.2026 | Farnborough | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 05.09.2026 | Haywards Heath Town | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 04.10.2025 | Stanway Rovers | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.08.2025 | Welling United | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 26.10.2024 | Chertsey Town | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 05.10.2024 | Thame United | H | 3-2 | P | O |
| 21.09.2024 | AFC Croydon Athletic | H | 2-1 | P | O |
| 07.09.2024 | Phoenix Sports | H | 6-0 | P | O |
Hungerford Town Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Slimbridge | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Wells City | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 29.08.2026 | Portland United | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 04.10.2025 | Bracknell Town | A | 6-3 (2-2) | I | O |
| 27.09.2025 | Whitstable Town | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 13.09.2025 | Swindon Supermarine | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 30.08.2025 | AFC Stoneham | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 26.10.2024 | Yate Town | H | 2-3 (0-1) | I | O |
| 05.10.2024 | Sholing | H | 3-1 | P | O |
| 17.09.2024 | Winchester City | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.4% | 95.4% | 91.4% | 91.7% | 92.7% | 90.2% | 89.9% |
| 1 | 1.61 11.0% | 1.61 11.0% | 1.58 9.7% | 1.63 7.9% | 1.62 10.0% | 1.58 10.7% | 1.60 10.1% |
| X | 4.60 16.2% | 4.60 16.2% | 4.10 15.5% | 4.10 7.9% | 4.05 17.7% | 4.25 6.3% | 3.85 11.6% |
| 2 | 4.78 17.2% | 4.78 17.2% | 4.60 8.2% | 4.30 13.2% | 4.67 7.4% | 4.15 10.7% | 4.40 14.3% |
| 0-2 | 2.40 22.4% | 2.40 22.4% | 2.25 19.7% | 2.37 28.1% | 2.31 24.2% | 2.35 27.0% | 2.22 16.8% |
| 3+ | 1.56 15.2% | 1.56 15.2% | 1.58 13.7% | 1.49 19.5% | 1.55 16.2% | 1.53 17.3% | 1.56 12.4% |
| 4+ | 2.29 22.4% | 2.29 22.4% | 2.50 21.9% | 2.25 25.0% | 2.27 3.2% | 2.35 26.6% | 2.50 19.4% |
| GG | 1.58 10.2% | 1.58 10.2% | 1.63 8.4% | 1.57 13.7% | 1.60 10.6% | 1.61 8.5% | 1.62 6.4% |
| NG | 2.21 13.9% | 2.21 13.9% | 2.15 11.4% | 2.25 19.7% | 2.20 14.6% | 2.15 10.3% | 2.15 9.1% |
| I2+ | 2.26 15.0% | 2.26 15.0% | 2.38 15.0% | 2.25 18.2% | 2.33 17.4% | 2.30 17.9% | 2.35 13.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice