Weymouth 1 - 5 SE Dons — rezultat
Forma i statistika timova
Weymouth Domaćin
- Dao
- 3.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Chippenham Town | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 19.09.2026 | Swindon Supermarine | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 12.09.2026 | Hartpury University | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Bath City | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 29.08.2026 | Melksham Town | H | 5-1 (3-1) | P | O |
| 04.10.2025 | Wimborne Town | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 30.08.2025 | Tadley Calleva | A | 4-2 (2-1) | I | O |
| 04.01.2025 | Boreham Wood | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 10.12.2024 | Yeovil Town | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 16.11.2024 | Weston-super-Mare | A | 2-3 (1-2) | P | O |
SE Dons Gost
- Dao
- 2.5
- Primio
- 1
- GG
- 50%
- Bez primljenog
- 50%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Chichester City | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Erith Town | H | 2-0 (2-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 95.0% | – | 91.3% | 92.8% | 90.1% | 90.2% |
| 1 | 1.30 28.2% | 1.30 28.2% | - | 1.30 19.8% | 1.27 19.6% | 1.30 19.8% | 1.26 21.7% |
| X | 6.10 35.6% | 6.10 35.6% | - | 5.00 19.0% | 5.55 28.5% | 4.75 11.8% | 5.25 28.0% |
| 2 | 8.40 128.3% | 8.40 128.3% | - | 7.90 85.9% | 9.10 94.9% | 7.70 75.0% | 8.05 96.3% |
| 0-2 | 2.79 2.2% | 2.79 2.2% | - | 2.72 0.7% | - | 2.75 0.0% | 2.70 3.1% |
| 3+ | 1.41 1.4% | 1.41 1.4% | - | 1.36 0.7% | - | 1.40 0.0% | 1.40 1.4% |
| 4+ | 2.01 1.5% | 2.01 1.5% | - | 1.95 0.0% | 2.05 1.4% | 2.05 0.0% | 2.07 2.4% |
| GG | 1.64 17.1% | 1.64 17.1% | - | 1.66 15.3% | 1.77 19.6% | 1.67 17.6% | 1.76 20.5% |
| NG | 2.10 22.2% | 2.10 22.2% | - | 2.10 19.2% | 1.94 21.5% | 2.05 22.6% | 1.94 21.5% |
| I2+ | 2.02 2.4% | 2.02 2.4% | - | 2.02 1.5% | 2.08 1.0% | 2.05 0.0% | 2.08 1.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice