Whyteleafe 2 - 3 Crowborough Athletic — rezultat
09.09.2026 18:45 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Whyteleafe Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Crowborough Athletic | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.08.2021 | Whitehawk | H | 0-0 | I | U |
| 31.10.2020 | Chesham United | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 17.10.2020 | Cray Valley PM | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.10.2020 | Concord Rangers | H | 1-2 | I | O |
| 05.10.2020 | Burnham | A | 1-3 | P | O |
| 22.09.2020 | Binfield | H | 2-0 | P | U |
| 12.09.2020 | Peacehaven & Telscombe | H | 4-0 | P | O |
| 01.09.2020 | Glebe | A | 1-3 | P | O |
| 19.10.2019 | Chippenham Town | H | 0-3 (0-2) | I | O |
Crowborough Athletic Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Whyteleafe | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Ashford United | H | 2-4 (0-3) | I | O |
| 20.09.2025 | Sittingbourne | H | 1-6 | I | O |
| 06.09.2025 | Hassocks | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 16.08.2025 | Deal Town | H | 0-0 | I | U |
| 05.08.2025 | Punjab United | H | 3-2 | P | O |
| 02.08.2025 | Punjab United | A | 0-0 | I | U |
| 17.08.2024 | South Park | H | 0-1 | I | U |
| 06.08.2024 | Bearsted | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 03.08.2024 | Bearsted | H | 1-1 | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | FA Cup | Crowborough Athletic | 1-1 (0-0) | Whyteleafe | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 92.2% | 91.5% | – | 92.6% | 90.0% |
| 1 | 1.57 4.0% | 1.57 4.0% | 1.58 0.0% | 1.63 3.8% | - | 1.60 0.0% | 1.58 1.3% |
| X | 4.45 3.5% | 4.45 3.5% | 4.95 1.0% | 4.35 1.1% | - | 4.50 5.9% | 4.45 9.9% |
| 2 | 4.20 14.3% | 4.20 14.3% | 4.00 0.0% | 4.00 9.1% | - | 4.30 5.5% | 3.95 13.2% |
| 0-2 | 3.58 48.5% | 3.58 48.5% | 4.00 3.9% | 3.40 0.0% | - | 3.55 9.2% | 3.95 61.2% |
| 3+ | 1.21 16.6% | 1.21 16.6% | 1.20 1.6% | 1.23 0.0% | - | 1.25 3.8% | 1.20 18.9% |
| 4+ | 1.62 26.7% | 1.62 26.7% | 1.58 3.1% | 1.64 0.0% | - | 1.65 8.3% | 1.58 30.7% |
| GG | 1.29 17.3% | 1.29 17.3% | 1.26 1.6% | 1.32 0.0% | - | 1.25 5.3% | 1.26 18.7% |
| NG | 3.22 43.1% | 3.22 43.1% | 3.40 3.0% | 3.10 0.0% | - | 3.55 14.5% | 3.40 49.1% |
| I2+ | 1.75 19.4% | 1.75 19.4% | 1.68 1.2% | - | - | 1.80 2.7% | 1.67 24.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice