Wingate & Finchley 2 - 1 Hemel Hempstead Town — rezultat
22.09.2026 18:45 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Wingate & Finchley Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Hemel Hempstead Town | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.09.2026 | Felixstowe & Walton Utd | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Felixstowe & Walton Utd | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.10.2025 | Cheshunt | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 04.10.2025 | VCD Athletic | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 13.09.2025 | Dorking Wanderers | A | 7-2 (3-1) | I | O |
| 02.09.2025 | Carshalton Athletic | H | 3-2 (2-0) | P | O |
| 30.08.2025 | Carshalton Athletic | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.10.2024 | Chatham Town | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 17.09.2024 | Cray Wanderers | H | 0-1 (0-1) | I | U |
Hemel Hempstead Town Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Wingate & Finchley | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 13.12.2025 | Horsham | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 15.11.2025 | Chelmsford City | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.11.2025 | Wigan | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.10.2025 | Yeovil Town | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 30.09.2025 | Hereford | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 27.09.2025 | Hereford | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 13.09.2025 | Bishop's Stortford | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 16.11.2024 | Aveley | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 14.09.2024 | Bishop's Stortford | H | 0-1 | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | FA Cup | Hemel Hempstead Town | 1-1 (0-0) | Wingate & Finchley | N | U |
| 12.01.2019 | FA Trophy | Hemel Hempstead Town | 4-2 (3-0) | Wingate & Finchley | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 92.0% | 91.4% | – | 92.5% | 89.9% |
| 1 | 4.68 8.1% | 4.68 8.1% | 4.55 0.0% | 4.65 0.0% | - | 5.05 0.0% | 4.40 0.0% |
| X | 4.05 3.3% | 4.05 3.3% | 3.95 0.0% | 4.00 0.0% | - | 4.00 0.0% | 3.85 0.0% |
| 2 | 1.55 1.3% | 1.55 1.3% | 1.63 0.0% | 1.59 0.0% | - | 1.58 0.0% | 1.60 0.0% |
| 0-2 | 2.20 3.9% | 2.20 3.9% | 2.25 0.0% | 2.35 0.0% | - | 2.37 0.0% | 2.25 0.0% |
| 3+ | 1.57 2.6% | 1.57 2.6% | 1.55 0.0% | 1.50 0.0% | - | 1.52 0.0% | 1.56 0.0% |
| 4+ | 2.42 6.1% | 2.42 6.1% | 2.50 0.0% | 2.25 0.0% | - | 2.30 0.0% | 2.47 0.0% |
| GG | 1.62 1.3% | 1.62 1.3% | 1.60 0.0% | 1.58 0.0% | - | 1.54 0.0% | 1.60 0.0% |
| NG | 2.14 1.8% | 2.14 1.8% | 2.15 0.0% | 2.25 0.0% | - | 2.30 0.0% | 2.15 0.0% |
| I2+ | 2.29 0.9% | 2.29 0.9% | 2.35 0.0% | 2.25 0.0% | - | 2.25 0.0% | 2.35 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice